Na predplatnom – február 2021

Prešiel mesiac a lovkyňu pokladov vystriedajú ďalšie akčné postavy. Pozrime sa, čo všetko získame s aktívnym predplatným vo februári.

PlayStation Plus
Control Ultimate Edition

Control Ultimate Edition bola vydaná v roku 2019, no vy si ju vďaka predplatnému môžete zahrať zadarmo. V tejto akčnej strieľačke budete využívať aj superschopnosti a snažiť sa prežiť v budove, ktorá sa mení ako sa jej zachce. Postupne sa prebojujte základňou paranormálnych nepriateľov a získajte informácie potrebné k nájdeniu brata hlavnej postavy.

Concrete Genie

Ak si nedokážeš získať priateľov, je načase si ich vytvoriť. Concrete Genie rozpráva príbeh malého šikanovaného chlapca, ktorý žije vo svojom svete. Až kým sa nezatúla a nenájde magický štetec, ktorým maľuje steny v meste, je sám, bez priateľov. Všetko sa ale mení, mesto ožíva farbami, no objavuje sa ďalšia hrozba – temnota. Nedávna exkluzivita je teraz dostupná a vy ju môžete hrať už dnes.

Destruction All-Stars

Ak patríte k skupine ľudí, ktorí dokázali získať novú PlayStation 5, táto hra je pre vás. Destruction All-Stars je tryskom nabitá hra, v ktorej ide o jedno – zničiť protihráčov a vyhrať. Derby, aké ste doteraz nevideli, môžete na vašich konzolách mať už dnes.

XBOX Live Gold
Gears 5

Prežite akčnú vojnovú sci-fi kampaň, ktorá je už momentálne optimalizovaná aj na Xbox Series S a X. Prípadne siahnite po multiplayeri a premeňte svoju obývačku na vojenskú základňu. Hra je dostupná od 1. do 28. februára.

Dandara: Trials of Fear Edition

Odhaľte tajomstvá a nové, unikátne postavy, s ktorými budete odolávať nebezpečenstvám. Platformová hra, v ktorej sa zjaví hrdinka s plánom zachrániť svet, ktorý je na pokraji zrútenia. Ak hru nechcete mať iba na konzole, Dandara je dostupná zadarmo aj na Epic Games Store do 4. februára. Na vašej konzole môže byť od 16. februára do 15. marca.

Resident Evil

Hra, ktorá definovala žáner. V tejto remastrovanej verzii sa pridáte k špeciálnej jednotke a budete vyšetrovať incidenty, ktoré sa odohrali v tajomnom panstve. Mimo toho vás budú sledovať a napádať zombie, takže sa majte na pozore. Hra je dostupná od 1. do 28. februára.

Každomesačný lineup sa nezaobíde bez hier na staršie konzoly. Vo februári môžete preskúmať cisárovu hrobku v hre Indiana Jones and the Emperor’s Tomb, alebo vrátiť sa do sveta E.D.N III v akčnej strieľačke Lost Planet 2. Na ktorú z hier sa tešíte najviac? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.