Videohry

Na predplatnom – marec 2024

Tretí mesiac sa nesie v znamení kníh. SONY a Microsoft nám však aj v marci prinášajú príbehy, ktoré môžeme vstrebať inak. Aké videohry si budeme môcť užiť počas tohto mesiaca s predplatným?

PlayStation Plus (Essential)

EA Sports F1 23 |PS4, PS5

Nasadnite do kokpitu formuly a staňte sa najlepším pretekárom akého svet videl. Táto oficiálna videohra FIA Formula One World Championship ponúka nový mód a najnovšie okruhy v Las Vegas či Katare. Vytvorte si tím pilotov a s kamarátmi si užite split-screen mód či rozšírený cross-platform. Dokopy 20 jazdcov z desiatich tímov, ktorí sú oficiálne zastúpení v šampionáte F1, na vás čaká už od 5. marca.

Sifu |PS4, PS5

Stačí na zvládnutie kung fu jeden život? Sifu vás vezme na akčnú cestu za majstrovstvom tohto starého bojového umenia. Ako študent kung fu sa vydáte na cestu vendety a sám proti všetkým budete hľadať vrahov vašej rodiny. Podarí sa vám dosiahnuť majstrovstva boja a nájsť vnútorný pokoj?

Hello Neighbor 2 |PS4, PS5

Vojdite do Raven Brooks a ako investigatívny žurnalista hľadajte stopy a dôkazy o zmiznutí páru lokálnych adolescentov. V hre budete prevažne využívať stealth prístup a snažiť sa odhaliť tajomstvá tohto temného mesta.

Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5

V tomto rozšírení budete mať za úlohu rozmotať pavučinu lží a zistiť, ako hlavný antagonista v spolupráci so svojou armádou ukradol svetlo. Zisťujte ako si vyrobiť nové zbrane, nachádzajte vylepšenia a užite si tento temný príbeh.

Upozornenie: K spusteniu Destiny 2: Witch Queen je potrebné stiahnuť si základnú hru Destiny 2, ktorú nájdete v konzole v PlayStation obchode.

Xbox Game Pass Core

Zoznam hier od Microsoftu bude tento mesiac kratší, no za to sa v ňom nájdu aj silné tituly.

Diablo IV

Vráťte sa do sveta Sanctuary, ktorý je poprepletaný biblickými a démonickými motívmi. Lilith, dcéra démonického pána Mefista, sa vrátila aby prevzala nadvládu nad týmto svetom. Iba vy ju môžete zastaviť. Hra nadväzuje na datadisk Diablo 3: Reaper of Souls, ktorý vyšiel v roku 2014.

5. marec Warhammer 40,000: Boltgun
7. marec PAW Patrol World
12. marec SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
13. marec Control Ultimate Edition
14. marec No More Heroes 3
19. marec Lightyear Frontier

MLB The Show 24

28. marec Diablo IV

Všetky spomenuté hry budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb PlayStation Plus a Xbox Game Pass a nájsť ich budete môcť aj naďalej vo vašej knižnici. Tak čo? Našli ste si svojho favorita? Ktorú z hier si zahráte ako prvú? Čakali ste niečo iné? Podeľte sa o tom s nami v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.