Videohry

Na predplatnom – marec 2023

Koniec mesiaca pre hráčov znamená ďalšie hry zadarmo vďaka predplateným službám od Microsoftu a SONY. S akými videohrami budeme tráviť prechod do jarného obdobia?

PlayStation Plus
Battlefield 2042

Patríte medzi fanúšikov strieľačiek zo série Battlefield? Toto je niečo pre vás. Vráťte sa do sveta akcie až pre 128 hráčov, ktorí sa stretnú na obrovských dynamických mapách. Dokážete poraziť ostatných a prežiť? Battlefield 2042 si budete môcť vyskúšať už 7. marca.

Minecraft Dungeons

Minecraft netreba predstavovať.  Vydajte sa do hĺbok štvorcového sveta s hrou Minecraft Dungeons a zachráňte ho pred zlom, ktoré číha v podzemí. Hra ponúka solo mód pre jedného hráča, no prizvať si môžete ďalších troch v online a lokálnom co-op režime. Hra bude pre vás dostupná od 7. marca.

Code Vein

Na cestu dystopickým akčným svetom vás pozýva hra Code Vein. Ide o open-world zážitok, v ktorom máte za úlohu bojovať s príšerami, ktoré sa zjavili po kolapse sveta. Hra bola inšpirovaná sériou hier Dark Souls a God Eater 3. Dostupná bude 7. marca a rovnako ponúka solo alebo co-op multiplayer režim.

Všetky vyššie uvedené hry pre PlayStation budú dostupné od 7. marca do 3. apríla. Po pridaní do vašej knižnice ostanú dostupné iba s aktívnym predplatným služby PS Plus.

XBOX Live Gold
Trüberbrook

Navštívte mesto Trüberbrook a zažite tú najkrajšiu dovolenku. Hráči sa vžijú do úlohy amerického vedca, ktorý sa dostane do krásneho rezortu vo východnom Nemecku v neskorých 60-tych rokoch. Pobyt sa ale zmení na mysterióznu záchranu sveta a riešenie problémov v štýle science fiction. Hra sa správa ako klasická point and click adventúra. Letnú dovolenku si môžete užívať celý mesiac.

Sudden Strike 4 – Complete Collection

Nariaďte náhly útok zo svojej obývačky. Sudden Strike 4 je taktická hra využívajúca princípy real-time stratégie. Prežite vyše 20 scenárov založených na reálnych vojenských konfliktoch z Druhej svetovej vojny ako bitku o Stalingrad, Kursk alebo boj o Francúzsko. To všetko môžete prežiť z pozície troch rôznych frakcií. Hra je dostupná celý mesiac.

Lamentum

Ak máte radi horror, toto je niečo pre vás. Prežite strašidelnú atmosféru v pixelovom survival príbehu zasadenom do polovice 19. storočia Nového Anglicka. Na to, aby ste vyriešili temné tajomsvto Grau Hill Mansion, sa budete musieť ponoriť do nočnej mory a postaviť sa nepredstaviteľným príšerám. Hra Lamentum bude dostupná od 16. marca do 15. apríla.

Ktorá z uvedených hier vás zaujala najviac? S akou hrou budete tráviť prvé jarné dni? Podeľte sa o svoj názor v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

CLOSE
CLOSE