Videohry

Na predplatnom – december 2022

Posledný mesiac v roku si užijeme s veľkou nádielkou hier ešte pred Vianocami. SONY a Microsoft stále bojujú o prvenstvo v súboji o najlepšiu konzolu,a tak na nás chŕlia novinky, ale aj staršie, ostrieľané klenoty. Čo si zahráme tento mesiac?

PlayStation Plus Essential
Divine Knockout: Founder’s Edition | PS4, PS5

Divine Knockout zaujme hráčov bojových hier a kreslených postavičiek. Staňte sa jedným z bohov a porazte všetkých nepriateľov v battle royal režime. Využívajte špeciálne schopnosti každého z nich, aby ste sa stali šampiónom.

Mass Effect Legendary Edition | PS4

Medzi hráčmi je len málo ľudí, ktorí nepoznajú príbehy Veliteľa Sheparda. Vydajte sa na dlhú cestu naprieč záchranou celej galaxie, ktorú ohrozuje prastaré zlo. Zastavte Sarena, premôžte Collectorov a zničte ich základňu a napokon, získajte galaktickú presilu a porazte Reaperov. Osud celého vesmíru je vo vašich rukách.

Biomutant | PS4, PS5

Čo sa spočiatku zdalo ako rodinná hra sa v momente zmenilo na akciou nabitú kung-fu vojnu o prežitie. Vytvorte si vlastnú postavu, pridajte jej superschopnosti a prejdite pútavým príbehom za záchranou fantasy sveta malých príšer.

Všetky hry s predplatným PlayStation Plus budú dostupné od 6. decembra.

XBOX Live Gold
Colt Canyon

Máte v obľube westernové prestrelky? Colt Canyon je pre vás ako stvorený. Užite si divoký západ ako bandita unikajúci pred rukou zločinu a staňte sa najobávanejšou bytosťou v okolí. Táto 8 bitová, sépiová akcia je dostupná od 1. decembra do konca mesiaca. 

Bladed Fury

Bojujte za spravodlivosť v tejto bojovej arkáde. Na trón sa usadil nový cisár a princezná Ji bola obvinená z vraždy. Tá sa s pomstou na perách vydáva zachrániť svoju sestru napriek tomu, že jej v ceste stojí horda nepriateľov. Hra bude dostupná od 16. decembra do 15. januára.

Tieto hry budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb Xbox Live Gold a PlayStation Plus.

Tak čo? S ktorou hrou budete čakať na Vianoce? Ako sa vám pozdáva ponuka? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.