Na predplatnom – december 2022

Posledný mesiac v roku si užijeme s veľkou nádielkou hier ešte pred Vianocami. SONY a Microsoft stále bojujú o prvenstvo v súboji o najlepšiu konzolu,a tak na nás chŕlia novinky, ale aj staršie, ostrieľané klenoty. Čo si zahráme tento mesiac?

PlayStation Plus Essential
Divine Knockout: Founder’s Edition | PS4, PS5

Divine Knockout zaujme hráčov bojových hier a kreslených postavičiek. Staňte sa jedným z bohov a porazte všetkých nepriateľov v battle royal režime. Využívajte špeciálne schopnosti každého z nich, aby ste sa stali šampiónom.

Mass Effect Legendary Edition | PS4

Medzi hráčmi je len málo ľudí, ktorí nepoznajú príbehy Veliteľa Sheparda. Vydajte sa na dlhú cestu naprieč záchranou celej galaxie, ktorú ohrozuje prastaré zlo. Zastavte Sarena, premôžte Collectorov a zničte ich základňu a napokon, získajte galaktickú presilu a porazte Reaperov. Osud celého vesmíru je vo vašich rukách.

Biomutant | PS4, PS5

Čo sa spočiatku zdalo ako rodinná hra sa v momente zmenilo na akciou nabitú kung-fu vojnu o prežitie. Vytvorte si vlastnú postavu, pridajte jej superschopnosti a prejdite pútavým príbehom za záchranou fantasy sveta malých príšer.

Všetky hry s predplatným PlayStation Plus budú dostupné od 6. decembra.

XBOX Live Gold
Colt Canyon

Máte v obľube westernové prestrelky? Colt Canyon je pre vás ako stvorený. Užite si divoký západ ako bandita unikajúci pred rukou zločinu a staňte sa najobávanejšou bytosťou v okolí. Táto 8 bitová, sépiová akcia je dostupná od 1. decembra do konca mesiaca. 

Bladed Fury

Bojujte za spravodlivosť v tejto bojovej arkáde. Na trón sa usadil nový cisár a princezná Ji bola obvinená z vraždy. Tá sa s pomstou na perách vydáva zachrániť svoju sestru napriek tomu, že jej v ceste stojí horda nepriateľov. Hra bude dostupná od 16. decembra do 15. januára.

Tieto hry budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb Xbox Live Gold a PlayStation Plus.

Tak čo? S ktorou hrou budete čakať na Vianoce? Ako sa vám pozdáva ponuka? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.