Videohry

Na predplatnom – apríl 2024

S aprílom a jarou prichádza aj množstvo alergénov, a preto je niekedy lepšie ostať vnútri a oddýchnuť si pri dobrej videohre. Čo nám ponúkajú spoločnosti SONY a Microsoft tento mesiac? Pozor! SONY prináša aj exkluzívnu súťaž pre predplatiteľov, ktorá určite stojí za zmienku.

PlayStation Plus

Immortals of Aveum | PS5

Staňte sa skúseným zlodejom, z ktorého sa stane ochranca posledného kráľovstva odolávajúceho nepriateľskej invázii. Vaše schopnosti ovládať mágiu vám pomôžu vo vašom poslaní; budete schopní zvládnuť rozsiahly tréning mágie a pouličných znalostí? Immortals of Avenum sú tu pre vás od 2. apríla.

Minecraft Legends | PS4, PS5

Asi každý z nás pozná sériu hier Minecraft – ak nie z hrania, tak z množstva merchu v obchodoch. Vydajte sa do štvorcového Overworldu, na ktorý útočia zlé príšery z inej dimenzie. Rovnako ako pri iných hrách, aj tu sa Minecraft svet generuje postupne a to zaručuje zakaždým iný zážitok. Zbierajte suroviny, stavajte budovy, vysielajte spojencov do útoku a zničte nepriateľské základne už od 2. apríla.

Skul: The Hero Slayer | PS4

V ponuke je aj platfotmová hra s prvkami záškodníctva. Hlavná postava Skul je vojakom v armáde  Kráľa démonov. Preskáčte sa náhodne generovanými úrovňami a zachráňte čo najviac obyvateľov podzemného sveta. Útočte svojimi kosťami, teleportujte sa, hádžte svojou lebkou, prípadne si nájdite novú, ktorá vám dá iné schopnosti. Hra je dostupná od 2. apríla.

Okrem hier prichádza aj balík siedmich skinov a vylepšení pre hru Overwatch 2. Kompletný a konkrétny zoznam doplnkov si môžete prečítať na stránke spoločnosti. Dostupný bude pre všetkých predplatiteľov PlayStation Plus bez ohľadu na úroveň predplatného. Balíček je samozrejme iba add-on a k hraniu je potrebná základná hra Overwatch 2.

Xbox Game Pass Core

LEGO 2K Drive

Vitajte v Bricklandii, kde je možné všetko. Vyskladajte si svoje vysnívané auto a pretekajte sa s ním po uliciach vytvorených z LEGO kociek. Vyhrávajte a súťažte o prestížnu trofej v hre LEGO 2K Drive. Naštartovať môžete už 3. apríla.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition

Lara Croft si prešla veľkými zmenami a jej meno sa v hernom svete nesie už desaťročia. Ako sa Lara stala najobávanejšou lovkyňou pokladov? Aj o tom sa dozviete v jej origin príbehu, ktorý nájdete v hre Shadow of the Tomb Raider. Hra bude dostupná od 11. apríla.

Kompletný zoznam videohier, ktoré pribudnú do ponuky tento mesiac nájdete v tejto tabuľke.

3. apríl LEGO 2K Drive
4. apríl Lil Gator Game
EA Sports PGA Tour
9. apríl Kona
Botany Manor
11. apríl Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition
16. apríl Harold Halibut

Všetky hry vám po ich pridaní do knižnice ostanú aktívne iba so spusteným predplatným služieb PlayStation Plus a Xbox Game Pass Core. Po zrušení predplatného vám hry budú deaktivované; sprístupnené budú znovu so spustením predplatenej služby. Hry sú dostupné od uvedených dátumov do doby, kedy ich nevystrieda iná ponuka.

SONY si pre predplatiteľov služby PlayStation Plus pripravilo súťaž o lístky na finále Champions League. Tohtoročný šampionát  2023/24 UEFA Champions League Final sa bude konať na legendárnom štadióne v Londýne – Wembley. Jeden z predplatiteľov dostane dva lístky s preplatenou cestou a ubytovaním na dve noci. To všetko môžete vyhrať tým, že budete hrať hry a vyplníte dotazník. Všetky podmienky nájdete na ich stránke.

Zaujala vás aprílová ponuka hier? Čakali ste niečo lepšie alebo čosi iné? Podeľte sa o tom s nami v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.