Comics Centrum zverejnilo prvé kapitoly komiksov

Aj napriek zatvoreným kníhkupectvám a knižniciam máme stovky možností dostať sa k svojim obľúbeným knihám, či novinkám. Dnes sa k týmto možnostiam pridáva aj české vydavateľstvo Comics Centrum, ktoré práve dnes spúšťa projekt Comics4Free. Ten spočíva v uvoľnení prvých kapitol rôznych komiksov z ich portfólia.

V spolupráci a so zvolením Dark Horse Comics zverejnili na svojej stránke štyri komiksy, ktoré si môžete buď stiahnuť vo formáte PDF, alebo listovať priamo na ich stránke. Informovali o tom dnes pred obedom na svojej facebookovej stránke.

Ponorte sa do pochmúrnej atmosféry komiksu Baltimore (Foto: comicscentrum.cz)

Medzi momentálne dostupné komiksy patria Baltimore 1: Morové lodě, Černá palice 1: Tajemství počátků, Hellboy 1: Sémě skázy a Pochmurný kraj 1: Hejna běsů. Ak si chcete komiksy prečítať, najprv je potrebná registrácia na stránke Comics Centra. Po registrácii a aktivácii užívateľského účtu sa môžete prihlásiť a stiahnuť si PDF súbory na čítanie. Tento projekt je časovo obmedzený a prvá várka komiksov bude dostupná len do 24. októbra. Vydavateľstvo plánuje komiksy postupne pridávať, preto nezabudnite sledovať stránku a sociálne siete vydavateľstva.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.