Videohry

Na predplatnom – jún 2024

Posledný mesiac školského roka a zároveň prvý letný mesiac sa tradične budeme môcť vybrať na ďalšie dobrodružstvá. SONY a Microsoft stále bojujú o fanúšikov predplatenými službami a ponukou hier. Čo všetko si pripravili na jún?

PlayStation Plus (Essential)

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Ikonická žltá špongia z dna oceánu sa vracia na naše obrazovky s novými dobrodružstvami. Po Bikini Bottom sa presuniete do iných dimenzií a oblastí, v ktorých musíte zachrániť svojich priateľov. Stretnite sa s ikonickými postavami a lokáciami u vás v obývačke a pripravte sa na dovolenku pri mori s hrou SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake už od 4. júna.

Streets of Rage 4

Ulice mesta sú niekedy nebezpečné. Presvedčíte sa o tom v hre Streets of Rage 4, v ktorej budete v komiksovom retro štýle bojovať proti novému syndikátu, ktorý nad mestom prebral kontrolu. Spolu so svojimi priateľmi budete mať za úlohu prebojovať sa cez ulice nepriateľov a zachrániť mesto pred mafiánskym vyčíňaním.

AEW: Fight Forever

Staňte sa profesionálnym wrestlerom a vybojujte si postup na najväčší šampionát. All Elite Wrestling ponúka viacero módov boja ako klasický duel, tímovú hru, alebo rebríkový zápas či battle royale. Vyberte si  zo širokej škály profesionálnych športovcov a staňte sa najväčším wrestlerom všetkých čias.

Okrem týchto hier sa majitelia konzol a predplatitelia PlayStation Plus môžu tešiť ďalším zľavám a produktom zadarmo. Do katalógu s vyšším predplatným (Extra a Premium) pribudnú nové hry, nové trial verzie videohier či avatary a vizuálne skiny. Všetko sa dočítate na oficiálnej stránke spoločnosti SONY.

Xbox Game Pass (Core)

Firework (4. jún)

Zájdite na detektívny výlet do orientu. V odľahlom meste sa v pohrebníctve spustil požiar, kvôli ktorému otvorila miestna polícia dávno zatvorený prípad. Zistíte, kto stojí za predchádzajúcimi zločinmi? Prejdite týmto nostalgickým svetom v akvarelovom štýle.

Rolling Hills: Make Sushi, Make Friends (4. jún)

Ste robot a otvorili ste si vlastnú sushi reštauráciu. Keďže si sushi nevyžaduje tepelnú úpravu jedál alebo kombináciu korenenín, je to skvelý spôsob, akým si robot môže udržať kvalitu pripravených jedál. Pripravujte, servírujte a odovzdávajte plné sushi taniere, ktoré vás povedú na ceste za úspechom a vylepšovania renomé vášho podniku.

Still Wakes The Deep (18. jún)

Ak vám počas júnových dní bude horúco, schladiť sa môžete na pokazenej ropnej plošine. Vžite sa do kože elektrikára, ktorý uviazol na ťažnej plošine a musí nájsť spôsob ako prežiť. Aby toho nebolo málo, pod vodou na neho čaká tajomná príšera, ktorá si brúsi zuby na všetko, čo z plošiny padne dole. Tento psychologický horor z pohľadu prvej osoby vychádza už 18. júna a pre predplatiteľov bude dostupný hneď v deň vydania.

Všetky hry sú dostupné iba s predplatným služieb PlayStation Plus alebo Xbox Game Pass. Po ukončení predplatného budú hry deaktivované. Ak si predplatné obnovíte, hry v knižnici budú naďalej dostupné a pripravené na hru. Tie si môžete pridať do knižnice, kým ich nevystrieda nová ponuka.

Tak čo? Zaujala vás letná ponuka hier s predplatným? Je v nej hra, na ktorú stále čakáte? Podeľte s s nami v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

CLOSE
CLOSE