Videohry

Na predplatnom – jún 2023

Na začiatok leta nám herné spoločnosti Microsoft a SONY ponúkajú nové akčné dobrodružstvá. Čo všetko si s predplatným ich služieb budeme môcť užiť?

PlaySation Plus
NBA 2K23 | PS4, PS5

Fanúšikovia basketbalu pozor! Čaká na vás najlepšia vizuálna prezentácia hráčov NBA a WNBA. Hrajte za svojich obľúbencov a vyhrajte svetový pohár. Budujte svoju kariéru a ukážte svoj talent svetu, alebo sa predveďte v párovaných hrách. Dokážete sa stať najlepším?

Jurassic World: Evolution 2 | PS4, PS5

Budujte park pre dinosaurov a snažte sa ich udržať vo vnútri. Pokračovanie Jurassic World Evolution z roku 2018 nás vezme na adrenalínovú jazdu po prehistorickom svete. Počas hry budete stretávať aj postavy z filmov ako Dr. Ian Malcolm a Claire Dearing, ktorých nadabovali originálni herci (Jeff Goldblum a Bryce Dallas Howad).

Trek to Yomi | PS4, PS5

Trek to Yomi je štylizovanou filmovou hrou, ktorá sleduje príbeh Hirokiho počas jeho pádu temným silám. Prežite jeho hrdinský návrat a snahu splniť jediný sľub, ktorý nesplnil – ochraňovať obyvateľov mesta.

Všetky hry s predplatným PS Plus sú dostupné od 6. júna až kým ich nevystrieda nová ponuka na júl. Hry vám po pridaní ostanú v knižnici iba s aktívnym predplatným PlayStation Plus Essential a vyššie.

XBOX Live Gold
Adios

Každý si niekedy povie: “Dosť!” Ako pracovník na farme ošípaných ste pomáhali mafii zbavovať sa tiel priamo na vašej farme. Toto vás už nenapĺňa a chcete z toho vycúvať, čo vám má vyhovoriť váš parťák, hitman mafie, počas vašich rutinných denných obhliadok. Hra nám sľubuje emotívne výkyvy a fenomenálny dabing. Dostupná je od 1. júna do konca mesiaca.

The Vale: Shadow of the Crown

Odprevaďte slepé dievča na druhú stranu sveta. Toto je popis k hre The Vale: Shadow of the Crown, v ktorej budete na hranie potrebovať váš sluch. Bojujte s pirátmi, prechádzajte zákutiami a prejdite hru bez toho, aby ste sa na ňu pozreli. Táto experimentálna imerzná hra si zaslúžila veľa vysokých hodnotení. Hra je dostupná od 16. júna do 15. júla.

Všetky hry nám ponúkajú hodiny zábavy, akcie a emócií. Ktorú z nich si zahráte ako prvú? Páči sa vám júnová ponuka hier? Akú hru by ste uvítali alebo odporučili ostatným hráčom? Podeľte sa o tom s nami v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.