Videohry

Na predplatnom – február 2023

Microsoft mal počas týždňa menší výpadok serverov, ktorý spôsobil problémy aj hráčom s predplatným XBOX Live Gold. Všetko sa ale vyriešilo a my vám prinášame prehľad hier, ktoré si s predplatným budete môcť zahrať vo februári.

PlayStation Plus
Evil Dead: The Game | PS4, PS5

Toto je varovanie… Týmito slovami by sa začína trailer k hre Evil Dead: The Game, čo je fajn pre slabšie povahy. Fanúšikovia hororu a tečúcej krvi si prídu na svoje v tejto survival akčnej hre. V Evil Dead sa stretnete s odsekávaním končatín, prehľadávaním, lootom a nachádzaním kľúčových predmetov, ktoré sú potrebné na uzavretie brán do iných dimenzií. Hru si užijete aj v co-op móde, alebo proti hráčom v online PvP móde.

OlliOlliWorld | PS4, PS5

Vydajte sa na cestu naprieč svetom na vašom skateboarde. Prechádzajte úlohami a výzvami a nájdite si priateľov v tejto akčnej platformovej videohre od nezávislého štúdia Roll7, ktoré (okrem iných) získalo aj ocenenie BAFTA. Ide o tretiu hru v sérii OlliOlli hier a práve ju si budete môcť vyskúšať na vašich obrazovkách.

Destiny 2: Beyond Light | PS4, PS5

Ak máte v živote málo sci-fi a fantasy spojení, Destiny 2: Beyond Light vás zaujme. Vydajte sa za novým cieľom na planétu Europa a získajte nové skúsenosti či schopnosti. Toto rozšírenie vám prinesie kopec zábavy navyše, preto ak máte v obľube multiplayerové strelecké hry, nezabudnite sa pozrieť aj po Destiny 2.

K hraniu rozšírenia Destiny 2: Beyond Light je potrebné vlasatniť základnú hru Destiny 2. Tú nájdete v obchode PlayStation a viete si ju stiahnuť zadarmo.

Mafia: The Definitive Edition | PS4

V našich končinách je len málo ľudí, ktorí by nepoznali teraz už ikonickú hernú trilógiu. Mafia Definitive Edition vám okrem iného vyrozpráva príbeh Tommyho Angela, taxikára, ktorý sa zapletie do mafiánskych kruhov. Preskúmajte dobu prohibície v meste Los Heaven, ktoré sa verne podobá New Yorku a Chicagu v 30-tych rokoch, a doveďte vašu rodinu k úspechu.

Všetky hry pre predplatné PlayStation Plus budú dostupné od utorka 7. februára do pondelka 6. marca. Ak ste si nestihli stiahnuť januárové hry, máte tak na to ešte chvíľu času.

XBOX Live Gold
For the King

Kráľovstvo po smrti kráľa začalo upadať do chaosu. Vy, spolu s partiou hrdinov máte za úlohu kráľovstvu navrátiť zašlú slávu. Táto ťahová bojovka preskúša vaše schopnosti proti nepriateľom v solo móde, alebo spolu s kamarátmi v lokálnom a online coop móde. Hra je dostupná od 1. februára do konca mesiaca.

Guts N Goals

Na svoje si prídu aj fanúšikovia športových a bojových hier. Zahrajte si futbal a snažte sa v tomto bláznivom zápase vyhrať. Vyberte si jednu z 30 postáv a využívajte jej špeciálne schopnosti na to, aby ste spomalili a zmlátili protivníkov. Dostupná bude od 16. februára do 15. marca.

Pripomínam, že Microsoft v predplatnom prestalo ponúkať videohry pre starší Xbox 360. Všetky hry sú dostupné iba s aktívnym predplatným.

Ktorú z nich si zahráte ako prvú? Napíšte nám, ktorá hra vás zaujala najviac, alebo ktoré hry by ste nabudúce prijali. Vidíme sa o mesiac.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.