Videohry

Na predplatnom – apríl 2023

Začal sa apríl a na nás čakajú nové herné zážitky. Ak nechcete Veľkú noc tráviť pri chlebíčkoch a tradičných filmoch, prezrite si zoznam hier, s ktorými môžete toto obdobie prečkať.

PlayStation Plus
Meet Your Maker | PS4, PS5

Meet Your Maker je akčná hra, v ktorej levely dizajnujú priamo hráči. Vytvorte svet, vyzbrojte sa a vydajte sa na nájazd do iných máp. Je na vás, či budete s priateľmi spájať sily a vytvoríte nedobytnú pevnosť, alebo sa zameriate na deštrukciu.

Sackboy: A Big Adventure | PS4, PS5

Sackboy prichádza na vaše konzoly s 3D platformovou zábavou. Keďže hra ponúka aj online a lokálny co-op mód, hrať za štrikovanú postavičku môžete sami, alebo v obklopení vašich priateľov. Zábavu si užijete nielen prechádzaním levelov, ale aj upravovaním postavičky Sackboya.

Tails of Iron | PS4, PS5

Vojna žiab a myší nemá konca. Ako nástupca trónu myšieho kráľovstva musíte zo svojej krajiny vyhnať všetkých nepriateľov a nastoliť dlho chcený mier. Tails of Iron sa odohráva v ponurej stredovekej atmosfére. Skúmajte krajinu v tejto ručne kreslenej adventúre a nájdite pomoc v rôznych formách ako návody na nové zbrane či bojovníkov za rovnaký cieľ.

Všetky hry sú dostupné iba s aktívnym predplatným PlayStation Plus a stiahnuť si ich budete môcť od 4. apríla.

XBOX Live Gold
Out of Space: Couch Edition

Sťahujete sa do nového domu! Ale je vo vesmíre. Ale budete mať pokoj od všetkých! Ale chystá sa invázia mimozemšťanov. Vašou úlohou v tejto kooperatívnej hre je vytvoriť čo najudržateľnejší príbytok vo vesmíre. Budete upratovať, budovať, separovať odpad, prinášať do príbytku nové technológie a snažiť sa zveľadiť a rozšíriť vaše bývanie. Táto oceňovaná hra je dostupná od 1. apríla do konca mesiaca.

Peaky Blinders: Mastermind

Fanúšikovia seriálu Peaky Blinders, toto je pre vás. Prežite príbeh, ktorý sa odohráva ešte pred prvou sériou. Vašou úlohou je odhaliť plán, ktorý sa snaží zdiskreditovať rodinu. V tejto izometrickej hre budete hrať za šesť postáv z rodiny Shelby, pričom budete využívať ich špeciálne vlastnosti. Užite si kolotoč vydierania, podplácania, vyhrážania a to úplne legálne – z pohodlia vášho domova vo videohre Peaky Blinders Mastermind. Tá bude dostupná od 16. apríla do 15. mája.

Všetky hry budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb Xbox Live Gold a PlayStation Plus. Ktorú z hier si zahráte ako prvú?

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.