Iné

Hrou k zelenšej budúcnosti

Leto 2023 sme venovali projektu Hrou k zelenšej budúcnosti, ktorý podporila Férová nadácia O2. Spojili sme sily s občianskym združením INPORO – Inštitút podpory a rozvoja, a pripravovali sme pre vás pravidelné eventy zamerané na hranie spoločenských hier s ekologickou tematikou. Počas nich sme sa snažili vzbudiť záujem o ochranu nášho životného prostredia a zvýšiť povedomie o environmentálnych problémoch, ktoré nás v súčasnosti trápia. 

Výsledkom tohto projektu bola aj brožúra s výberom spoločenských hier s eko tematikou, ktoré sa podľa nás hodia nie len na takéto herné eventy, ale aj do žiackych lavíc či školských klubov. Veľmi nás teší vám túto brožúru predstaviť a povzbudiť k jej šíreniu. Veríme, že spoločenské hry dokážu motivovať mladých ľudí k učeniu sa o mnohých témach, rovnako ako dokážu rozvíjať ich kritické myslenie, logiku, spoluprácu, komunikáciu a veľa iných kompetencií. 

Brožúru, ktorej náhľad vás čaká nižšie, si môžete stiahnuť aj po kliknutí na tento text.

brozura_web

PoP-Cult
Najnovšie články od PoP-Cult (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.