Videohry

Na predplatnom – november 2022

Halloweenskym oslavám odbilo a pochopiteľne si všetky obchody presne o polnoci zmenili playlist na vianočný. Aj my sa chystáme na posledné sviatky v roku ďalšími hrami s predplatným. Čo môžeme hrať v novembri?

PlayStation Plus – Essential
Nioh 2 / Nioh 2 Remastered | PS4, PS5

Ako samuraj, v ktorom prebýva nadprirodzená sila, bojujte proti temným silám a zabezpečte, aby sa už nevrátili. Táto akčná single player RPG vás vezme do historického Japonska s miernou dávkou fantasy sveta.

LEGO Harry Potter Collection | PS4

Osobne patrím medzi veľkého fanúšika LEGO hier. Preto ma potešilo, že je to práve LEGO Harry Potter, s ktorým budem môcť stráviť post halloweenske večery. Vžite sa do roly mladého čarodejníka a jeho kamarátov a prežite všetkých 7 rokov na Rokforte. Zvládnite učivo, od základných levitačných kúzel po ochranné zaklínadlá a pokročilú mágiu. To všetko samozrejme podfarbené dávkou humoru.

Heavenly Bodies | PS4, PS5

Chceli ste sa ako dieťa stať astronautom a nevyšlo to? S hrou Heavenly Bodies si tento sen môžete splniť. Už dnes sa budete môcť vžiť do roly vesmírnych bádateľov a plniť úlohy potrebné pre prežitie v ničote. Využívajte ovládače na uchopenie predmetov, rotáciu a pohyb po vesmírnej lodi. Dávajte však pozor na to, aby ste sa držali poriadne a neuplávali do nekončiaceho sa vesmíru.

Všetky hry s predplatným PlayStation Plus si môžete stiahnuť a zahrať  od 1. novembra.

Xbox Live Gold
Praetorians – HD Remaster

Fanúšikovia klasických strategických hier spozornite. Microsoft nám ponúka remastrovanú hru Praetorians, v ktorej si môžete vyskúšať riadiť armády a budovať ríšu. Vysielajte svoje vojská do útokov, opevnite si svoje hradby a rozmiestnite vojakov tak, aby ste boli chránení z každej strany. Hra je dostupná od 1. novembra do konca mesiaca.

Dead End Job

V hre Dead End Job bude vašou úlohou naozaj bojovať so smrťou. Voláte sa Hector Plasm a spolu s vašim vysávačom na duchov ich musíte pochytať. Celá hra sa nesie v komediálnom duchu a farebnom prevedení. Po vašich výjazdoch získavate body v podobe peňazí z uhradených faktúr za lov. Túto hru je možné hrať aj v co-op režime.

Všetky hry budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb PlayStation Plus a XBOX Live Gold. Ktorú z nich si zahráte ako prvú? Zaujala vás ponuka, alebo ste čakali niečo lepšie? Podeľte sa s nami v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Som vášnivým hráčom spoločenských hier a konzumentom filmov, komiksov, kníh a príbehov celkovo. Venujem sa prevažne recenziám spoločenských hier, vytváram si vlastné herné prototypy a organizujem eventy zamerané na využívanie voľného času hravou formou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.