Videohry, s ktorými budeme tráviť rok 2021

Keďže jednou z našich najobľúbenejších spôsobov trávenia voľného času sú videohry, stále sa tešíme na nové oznámenia a detaily, ktoré ich sprevádzajú. Poďme sa pozrieť na to, aké hry môžeme čakať v prvej polovici tohto roka.

EverSpace 2

Ak patríte k fanúšikom hlbokého vesmíru, možno oceníte druhý diel vesmírnej strieľačky od Rockfish Games. Počas hrania si užijete 20 hodinovú single-player kampaň a hromadu lootu zo zničených lodí. Hra bola financovaná crowdfundingovým portálom Kickstarter, kde vyzbierala viac ako 500 000€. Zapnúť ju môžeme v Early Access už 18. januára.

Hitman 3

Ôsme pokračovanie stealthovej strieľačky Hitman 3 je zároveň tretím a posledným dielom série World of Asssassination. Hru nám ponúkne štúdio IO Interactive už o pár dní, 20. januára, a zahrať si ju budeme môcť na všetkých dostupných konzolách.

Nioh 2: The Complete Edition

Hra Nioh 2 vyšla už v marci minulý rok. Vo februári sa ale môžeme tešiť na kompletnú edíciu spolu so všetkými DLC. Spolu s touto edíciou sa v rovnaký deň dočkáme aj remastrovanej verzie Nioh a Nioh 2 aj na PlayStation 5. Hry vychádzajú 5. februára.

Mass Effect Legendary Edition

Fanúšikovia hernej série Mass Effect zaplesali, keď sa počas N7 Day dozvedeli o pripravovanom remasteri trojice hier o veliteľovi Shepardovi. Na oficiálny dátum vydania si musíme počkať, avšak mnoho obchodov stanovilo pri predobjednávkach dátum vydania na 12. marec.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Očakávaný remake klasických príbehov nesie so sebou veľkú vlnu kritiky kvôli traileru. Piesky času si budeme môcť zahrať 18. marca na konzolách PS4, Xbox One a vďaka spätnej kompatibilite aj na next-gen konzolách.

NieR Replicant vet.1.22474487139

NieR Replicant vet.1.22474487139 je updatovanou verziou hry NieR Replicant, ktorá vyšla iba v Japonsku. Ide o prequel k oceňovanej hre NieR:Automata s moderným vizuálom a krásnym príbehom. Hra vychádza 23. apríla na PC, PlayStation4 a Xbox One.

Deathloop

Hra Deathloop vás vezme na akciou nabitú cestu časovými slučkami. Hra bola oznámená na E3 spoločnosťou Arkane Studios pod distribúciou Bethesda Softworks. Deathloop má naplánovaný dátum vydania na 21. máj a vychádza na platformy PS5 a Microsoft Windows.

Back 4 Blood

Fanúšikovia zombie hier či filmov si prídu na svoje v hre Back 4 Blood. Hra vychádza 22. júna pre všetky konzoly.

Samozrejme tento zoznam nie je kompletný a zamerali sme sa na väčšie tituly. Pre úplný zoznam hier môžete navštíviť túto stránku, na ktorej nájdete aj hry, ktoré ešte nemajú ohlásený dátum vydania.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.