November 2020 na Netflixe a HBO GO

Netflix a HBO GO – dve najväčšie streamovacie služby, ktoré sú legálne dostupné aj na našom území. Takmer denne obmieňajú svoj obsah a preto sledovať všetky novinky je niekedy poriadne ťažké. My sme sa rozhodli urobiť to za vás. V tejto rubrike vám každý mesiac prinášame výber filmov a seriálov, ktoré stoja za pozornosť. 

Netflix

Tak ako vždy, aj tentokrát musíme pripomenúť, že Netflix množstvo vecí slovenským fanúšikom nesprístupňuje, aj preto tento článok vychádza po niekoľkých dňoch od začiatku novembra, aby sme si boli istí aspoň zopár titulmi, ktoré budú u nás k dispozícii.

Začneme filmami. Už tento týždeň bude mať na Netflixe premiéru film The Life Ahead. V ňom sa objaví jedna z najväčších legiend talianskej kinematografie – Sophie Loren. Oskarovými držiteľmi bude obsadený aj film Hillbilly Elegy, ktorý by mal doraziť v utorok 24. novembra.

 

O deň neskôr si budeme môcť užiť druhú kapitolu The Christmas Chronicles. Prvú časť kritici označili za jeden z najlepších filmov od Netflixu. Ak si teda budete chcieť navodiť vianočnú atmosféru, môžete skúsiť tento tip.

Z prevzatých filmov musíme spomenúť vojnový titul 1917 od režiséra Sama Mendesa. Fanúšikov však určite potešia aj First Man, Johnny English Strikes Again, či najlegendárnejší western High Noon (Na pravé poludnie).

 

Netflix nebude zaostávať ani na poli seriálov. Všetci sa už nevieme dočkať 4. série The Crown, ktorá by mala prísť 15. novembra. Tešiť sa môže aj prevažne ženská časť divákov – koncom novembra dorazí 2. séria rodinno-romantického seriálu Virgin River.

HBO GO

Z filmovej ponuky HBO pre tento mesiac vyberáme tohtoročnú novinku Sonic The Hedgehog, v ktorom sa ako hlas zlého génia Robotnika objavil Jim Carrey. Fanúšikov komiksových príbehov iste poteší minuloročné spracovanie Joker.

 

HBO však ponúkne aj ďalšie filmy zo sveta DC. Pôjde však o animované filmy ako napr. Batman: The Dark Knight Returns Part I., Batman: The Dark Knight Returns Part II. či Batman: Assault on Arkham.

Zo seriálov vyberáme No Man´s Land, v ktorom sledujeme vojnu v Sýrii a britský seriál Industry, ktorý je určený pre všetkých, ktorí majú radi vôňu peňazí.

 

HBO okrem toho ponúkne aj nové série seriálov ako His Dark Materials či Young Sheldon.

Dominik Cenkner
Najnovšie články od Dominik Cenkner (zobraziť všetky)

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.