Na predplatnom – september 2022

Po prázdninách sme späť a s nami aj pravidelné články o predplatných službách PS Plus a XBOX Live Gold. Čo všetko si stihnete zahrať ešte pred začiatkom zimného semestra?

PS Plus
Need for Speed Heat | PS4

Pre fanúšikov pouličných pretekov, silných motorov a pachu spálených pneumatík je pripravená najnovšia hra zo série Need for Speed. Vybudujte si kariéru pretekára, vyhrávajte rally a uniknite policajtom.

Granblue Fantasy: Versus | PS4

Granblue Fantasy z vás urobí bojovníka. Každá z postáv má unikátny štýl boja a je na vás, aby ste vyskúšali, čo vám pasuje najviac. Hra ponúka aj RPG režim, v ktorom máte možnosť prejsť si krátkym príbehom. Hru môžete hrať v solo režime alebo s priateľmi online.

Toem | PS5

Toem je krásna hra zameraná na vytváranie fotografií. Cestujte po čiernobielom svete, plňte úlohy a zbierajte zážitky. Celá hra je vytvorená ručne namaľovanou atmosferickou grafikou. Táto hra je dostupná iba pre konzoly PS5.

Vymenované hry sú dostupné pre predplatné PS Plus Essential. V úrovniach Extra a Platinum budú v hernom katalógu dostupné hry ako Deathloop, Assassin’s Creed Origins, Watch Dogs 2 či Rayman Legends. Ten bude doplnený 20. septembra. Pre úroveň Platinum si hráči budú môcť zahrať aj klasické hry z konzol PS1, PS2 a PS3. Celý line-up si môžete pozrieť na oficiálnom blogu playstation.

XBOX Live Gold
Gods Will Fall

V tejto hre sa postavíte na odpor samotným bohom. Tí, ktorí doteraz vládli tvrdou rukou, pocítia ostrosť vašej sekery, dĺžku vašich mečov a silu bojových kladív. Bojujte s príšerami a sluhami týchto rozhnevaných bohov a napíšte novú históriu. Hra je dostupná od 1. septembra do konca mesiaca.

Double Kick Heroes

Double Kick Heroes kombinuje dva žánre videohier. Rozstrieľajte zombie počas toho, ako vám do pozadia hrá metalová hudba. Prejdite 30 levelov postapokalyptického sveta na vašom upravenom Cadillacu a prežite nával vražedných monštier.

Pre majiteľov starších konzol (Xbox 360) budú dostupné hry Thrillville (od 1. septembra do 15. septembra) a logická hra Portal 2 (od 16. septembra do konca mesiaca). Všetky tieto hry si vďaka spätnej kompatibilite budete vedieť zahrať aj na nových konzolách.

Všetky uvedené hry sú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb PlayStation Plus a XBOX Live Gold. Tie si viete zakúpiť priamo v obchode vašej kozoly alebo v špecializovanom obchode.

Vybrali ste si? Čo si zahráte pred tým než otvoríte skriptá? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.