Na predplatnom – september 2021

Leto sa skončilo, no my sa napriek tomu tešíme, pretože je začiatok nového mesiaca a to znamená nové hry zadarmo. Čo všetko bude pre vás v septembri dostupné?

PlayStation Plus
Overcooked: All You Can Eat | PS5

Vyskúšajte, aké je to pracovať pod stresom. Overcooked overí vaše schopnosti pracovať v tíme a v časovom sklze. Hra ponúka multiplayer až do štyroch hráčov. Overcooked: All You Can Eat bude dostupná pre majiteľov PS5 od 7. septembra.

Hitman 2 | PS4

Prežite rolu nájomného vraha. Druhá hra Hitman vás vezme do rôznych kútov sveta s úlohou vystopovať svoje ciele a eliminovať ich. Táto stealthová hra bude dostupná od 7. septembra.

Predator: Hunting Grounds | PS4

Asymetrická strieľačka pre viacerých hráčov overí vaše postrehové schopnosti. Hra bude dostupná 7. septembra.

XBOX Live Gold
Warhammer: Chaosbane

Svet sa zvíja v chaose a vy predstavujete jedinú možnú záchranu ľudstva. Vyberte si zo štyroch dostupných hrdinov a zachráňte Impérium pred mágiou. Hra bude dostupná od 1. septembra do konca mesiaca.

Mulaka

Hra Mulaka je založená na kultúre národa Tarahumarov. Chopíte sa roly miestneho šamana, ktorý má bojovať ruka v ruke s prírodou a ubrániť sa tak temnote, ktorá sa stále približuje. Hra bude dostupná od 16. septembra do 15. októbra.

Predplatitelia so staršími modelmi konzol sa môžu tešiť na Zone of the Enders HD Collection (dostupná od 1. do 15. septembra) a hra Samurai Shodown II (dostupná od 16. do 30. septembra).

Všetky hry si budete môcť stiahnuť iba s aktívnym predplatným služieb PlayStation Plus alebo Xbox Live Gold (prípadne predplatné služby Game Pass Ultimate). Prajem vám dokonalý herný zážitok.

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.