Na predplatnom – október 2021

Halloweensky mesiac začíname s nádielkou hier s konzolovým predplatným. Čo si budeme môcť zahrať v októbri? 

PlayStation Plus
Hell Let Loose|PS5

Hráči hier na novej konzole PlayStation 5 si budú môcť vychutnať online multiplayer inšpirovaný Druhou svetovou vojnou. V hre sa môže stretnúť až 100 hráčov, ktorí prežijú nervydrásajúci boj na fronte. Hra vychádza 5. októbra a stiahnuť si ju budete môcť hneď v deň vydania.

Mortal Kombat X |PS4

Mortal Kombat poznáme snáď všetci. Hra prešla od prvých hier výrazným prerodom a zaistila si obrovskú základňu fanúšikov. Dokonca si táto brutálna a explicitná duelovka zaslúžila aj filmové spracovanie, ktorého sme sa dočkali tento rok. Hru si budete môcť stiahnuť 5. októbra.

PGA Tour 2K21 |PS4

Ak si budete chcieť oddýchnuť, je pre vás pripravená aj takáto hra. Golfový tournament je vo vašich rukách a vaša palica a dobrý odpal vám môžu zaistiť trofej. Vytvorte si postavu a prejdite kariérou golfistu. Otvorte si golfový klub a spravujte ihrisko. Hra ponúka aj online multiplayer proti vašim kamarátom a stiahnuť si ju budete môcť od 5. októbra.

XBOX Live Gold
Aeero

Že sa hudba nedá vidieť? Hra Aeero vám potvrdí opak. Vašou úlohou je preletieť cez futuristické a mimozemské mapy tým, že nasledujete farebné stuhy hudby. Niekedy sa okolo vás zjavia vokály, niekedy hlbšie tóny. Hra Aeero je dostupná od 1. októbra do konca mesiaca.

Hover

Futuristická 3D hra, v ktorej skáčete z budovy na budovu, šmýkate sa po zábradlí a budujete tím rebelov, ktorí týmto bojujú proti utláčajúcim zákonom. Súčasťou hry je aj využívanie rôzneho vybavenia, ktoré vám napríklad zvýši silu skoku. Hra bude dostupná od 16. októbra do 15. novembra.

Okrem týchto hier si prídu na svoje aj majitelia konzol XBOX 360. Pre tých sú pripravené Castlevania: Harmony of Despair (od 1. októbra do 15. októbra) a Resident Evil Code: Veronica X (od 16. októbra do konca mesiaca).

Pripomíname, že minulomesačnú ponuku hier na PlayStation si môžete stiahnuť ešte do 4. októbra. Všetky hry, ktoré získate budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb PS Plus a XBOX Live Gold. Na ktorú hru sa tešíte najviac? Siahnete po rýchlej hudobnej, vojnovej alebo skákacej? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.