Na predplatnom – marec 2021

Ďalší mesiac lockdownu je pred nami a nám neostáva nič iné iba zachraňovať svet sedením na gauči. Pozrite sa čím si môžete spríjemniť marcové chvíle s aktívnym predplatným.

XBOX Live Gold
Warface: Breakout

Microsoft na to ide zhurta a ponúka nám minuloročnú novinku. V hre Warface: Breakout sa stanete elitným žoldnierom, s ktorým zažijete akčnú online multiplayer PvP zábavu. Hra ponúka viacero módov a dokonca sa môžete pripojiť na časovo obmedzený event, ktorý bude trvať od 8. marca do 22. marca. Hra je dostupná pre predplatiteľov od 1. marca do konca mesiaca.

VALA: Vicious Attack Llama Apocalypse

Táto bizarná hra vyšla pred troma rokmi, presne 26. februára 2018. V nej sa zhostíte ovládania vražedných mechanizovaných jednotiek, ktoré majú za úlohu vyčistiť ostrov od lám a zastaviť skupinu Llamanátov. Hra podporuje lokálny co-op režim a ponúka na výber množstvo vylepšení a rôznych zbraní. Vicious Attack Llama Apocalypse bude dostupná od 16. marca do 15. apríla.

Majitelia starších konzol môžu v marci užívať retro skákačku Metal Slug 3 (od 1. marca do 15. marca) alebo skúsiť vybudovať najlepšie obchodné vzťahy v hre Port Royale 3 (od 16. marca do 31 marca). Obe hry si ale môžu zahrať aj hráči Xbox One či Series S a X, ktoré u nich podporujú spätnú kompatibilitu.

PlayStation Plus
Final Fantasy VII Remake (PS4)

V apríli minulého roku nám Square Enix naservírovali remake hry vydanej v roku 1997. Dne si ju môžete zahrať aj vy. Vo Final Fantasy VII sa stanete vojakom, ktorý sa pridá k eko-teroristickej skupine snažiac sa zastaviť korporáciu Shinra. Tá využíva esenciu planéty ako zdroj energie a to sa musí zastaviť. Hra je dostupná už teraz, na platformy PS4 a PS5 do konca mesiaca.

Remnant: From the Ashes (PS4)

Na svet zaútočila prastará sila z inej dimenzie. Ľudia však majú prístup k technológii, ktorá im umožňuje cestovať medzi svetmi a tak musia týmito portálmi prejsť na druhú stranu, zistiť ako zastaviť zlo a pokúsiť sa zachrániť svet. Vy ste jedným z týchto hrdinov. Hra z roku 2016 je dostupná celý marec na konzoly PS4 a PS5.
Maquette (PS5)

SONY nám ponúknlo hru, ktorá vyšla iba tento utorok. Hra Maquette je jedinečnou logickou hrou, v ktorej nájdete kopec hlavolamov. V hre sa nachádzajú svety v svetoch, ktoré na seba rekurzívne odkazujú. Hra je dostupná iba na nextgen konzolu PS5 do konca mesiaca.

Farpoint (PS VR)

Farpoint tu je už dlhšiu dobu. Táto hra robená na VR zážitok vám ponúkne single player či online co-op mód, všetko na odľahlej planéte. Hra je dostupná celý mesiac, hrať ju však môžete iba s virtuálnou realitou PS4.

Našli ste si v ponuke hru pre vás? Ktorú z nich budete hrať ako prvú? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.