Na predplatnom – máj 2021

Po mesiaci nám herné spoločnosti ponúkajú ďalšie hry. Pozrite sa s nami, kam sa v máji môžeme vďaka nim vybrať.

XBOX Live Gold
Armello

Rozprávková spoločenská hra vytvorená v digitálnom svete. Armello spája vytváranie RPG prvkov postáv a strategických rozhodnutí, ktoré ovplyvnia hranie. Ako hrdina budete riadiť epické bitky a bojovať s príšerami, aby ste sa stali ďalším kráľom krajiny Armello. Hra bude dostupná od 1. mája do konca mesiaca.

Dungeons 3

V tejto hre budete pomáhať pánovi jaskyne a budovať jeho podzemné kráľovstvo. Vyberte si jednu z rás a odrazte útoky nepriateľov. Hra využíva princípy real-time stratégie a dostupná bude od 16. mája do 15. júna.

Okrem týchto hlavných hier sú samozrejme k dispozícii aj hry na staršiu konzolu XBOX 360. Pre majiteľov týchto zariadení bude dostupná hra LEGO Batman (od 1. mája do 15. mája) a Tropico 4 (od 16. mája do konca mesiaca).

PlayStation Plus
Battlefield V (PS4)

V poradí 16. hra v sérii nás vezme do obdobia 2. svetovej vojny, ktorá nám ponúka epizodické vojnové príbehy. Okrem single-player misií budeme môcť využiť aj battle royale mód, v ktorom sa môže stretnúť až 64 hráčov v 16 tímoch.

Wreckfest (PS5)

Hra, ktorá sa považuje za duchovného nástupcu FlatOut, nám ponúka rýchle a hlavne krehké vozidlá. Akčná derby hra Wreckfest vyšla na platformy PS4 a XBOX v roku 2019, no už 4. mája si ju môžete stiahnuť aj na next-gen konzolu PS5.

Stranded Deep (PS4)

Vaše lietadlo stroskotalo a vy ste sa ocitli na opustenom priestranstve – niekde v Tichom oceáne. Prežite. Toto je hlavným princípom open world hry, v ktorej hrá všetko proti vám. Zažeňte hlad a smäd, postavte si prístrešok, odožeňte predátorov a dostaňte sa z ostrova.

Všetky hry na PlayStation sú dostupné od utorka 4. mája do konca mesiaca. Ktorá z hier bude definovať váš máj? Preferujete XBOX alebo platformu PlayStation?

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.