Na predplatnom – júl 2022

V júli sa služba PlayStation Plus mierne zmenila a rozdelila do troch kategórií. Momentálne máte na výber starú dobrú PS Plus Essential, PS Plus Extra, v ktorej navyše získate prístup ku katalógu hier, a PS Plus Premium, v ktorom si môžete zahrať demo verzie nových hier ale aj klasické hry zo starých PlayStation konzol. Všetci hráči, ktorí si nepriplatili službu Extra alebo Premium, však aj naďalej budú dostávať hry na úrovni Essential zadarmo. Poďme sa pozrieť, čo nás čaká tento mesiac.

PlayStation Plus
Crash Bandicoot 4: It’s About Time | PS4 a PS5

Crash a Coco sú späť! Tentokrát na nich čaká ešte zložitejšia úloha nakoľko je v ohrození nielen jeden vesmír, ale všetky vesmíry. S pomocou strážcov času a priestoru budete musieť premôcť záporákov ako N. Gin, Louise, Nitrus Brio a Nefarious Tropy a zachrániť nespočetne veľa svetov. Hru si budete môcť spustiť od 5. júla a dostupná bude do konca mesiaca.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan | PS4

Prežite hororový výlet piatich kamarátov, ktorý sa nečakane zvrtne. Hra od autorov Until Dawn ponúka viacero možných ukončení, pretože každé vaše rozhodnutie môže ovplyvniť to, či vaše postavy prežijú. Hru môžete hrať sami, vo dvojici online alebo offline až v piatich hráčoch. Hra je dostupná od 5. júla do konca mesiaca.

Arcadegeddon | PS4 a PS5

Ako poslednou záchranou malo byť pre arkádový obchod nová hra. Korporácia, ktorá sa zameriava práve na rovnaký typ zábavy, sa tento obchod snaží zničiť tak, že do ich novej hry nainštaluje vírus. Je teda na vás, aby ste hru opravili a zachránili posledný arkádový obchod v meste. Hrať budete môcť až s tromI priateľmi v online co-op móde. Hra Arcadegeddon je dostupná od 5. júla do konca mesiaca. 

XBOX Live Gold
Beasts of Maravilla Island

Preskúmajte ostrov Maravilla a snažte sa všetko zdokumentovať. Počas cesty vám pomôže zápisník vášho starého otca a jeho fotoaparát, ktorým budete skúmať príšery ostrovu Maravilla. Počas hrania budete musieť zapojiť aj vašu logickú stránku v rôznych hádankách po ostrove. Hra je dostupná od 1. júla do konca mesiaca.

Relicta

V hre Relicta sa stanete vedcom, ktorý ostal uväznený na neznámom mesiaci. Vašou úlohou je ohýbať zákony fyziky vo váš prospech a prechádzať hádankami posiatym mesiacom. Hra bude dostupná od 16. júla do 15. augusta.

Spoločnosť nezabudla ani na predplatiteľov so staršími konzolami. Na XBOX 360 si tento mesiac budete môcť zahrať Thrillville: Off the Rails (dostupná od 1. júla do 15. júla) a hru Torchlight (dostupná od 16. júla do konca mesiaca). Tieto hry si samozrejme budete môcť zahrať aj na nových konzolách vďaka spätnej kompatibilite.

Všetky hry budú dostupné iba s aktívnym predplatným služieb XBOX Live Gold a PlayStation Plus. Zakúpiť si ich môžete priamo v obchode vašej konzoly. Ktorú hru si zahráte ako prvú? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.