Na predplatnom – január 2023

Vitajte v novom roku! Dovoľte mi aby som vám všetkým zaželal veľa herných úspechov, a aby level 2023 bol omnoho lepší ako ten predošlý. Ten začneme novými hrami na predplatnom v znamení akcie a dobrodružstiev.

PlayStation Plus
Jedi: Fallen Order | PS4, PS5

Ikonické slová Imperátora: “Vykonajte rozkaz 66.” nenechali chladného snáď žiadneho fanúšika Star Wars. Rytieri Jedi sa skrývajú po celej galaxii a novovzniknutý rád inkvizítorov má za úlohu nájsť a vyhladiť posledné zvyšky Galaktickej republiky. V hre Fallen Order sa stanete Rytierom Jedi, ktorý sa ukrýva na planéte plnej šrotu. Päť rokov po založení Impéria tak musí nájsť pomoc a vyrovnať sa so stratou svojho majstra. Hra ponúka známe planéty a logické hádanky, ktoré vám otvoria cestu ďalej.

Fallout 76 | PS4

Fallout 76 si po vydaní užil veľkú vlnu kritiky. Táto online RPG hra však ponúka cestu na spustošenú planétu po jadrovej vojne. Zmutované príšery, boj s radiáciou, budovanie prístreškov, ale najmä boj o prežitie je to, čo hru robí zaujímavou. Ak máte v obľube predošlé hry Fallout, teraz si môžete vyskúšať aj ich MMO verziu.

Axiom Verge 2 | PS4, PS5

Milovníci retro 8-bit hier, toto je niečo pre vás. Sci-fi platformová hra vás zavedie na epickú cestu za záchranou ľudstva. Vysielajte svojho drona, prechádzajte medzi dimenziami a vyhýbajte sa nepriateľským útokom.

Hry pre PlayStation sú dostupné od dnes, 3. januára, do doby, kým ich vystrieda februárová ponuka. 

XBOX Live Gold
Iris Fall

Pre všetkých, ktorí majú v obľube hádankové hry, je k dispozícii Iris Fall. Vžijete sa do roly mladej Iris, ktorá sa dostane do čiernobieleho sveta svetla a tmy. Práve medzi nimi budete môcť prepínať a lúštiť hádanky, ktoré nájdete na každom kroku. Na váš Xbox si ju môžete stiahnuť celý január.

Autonauts

Autonauts je farebná hra, ktorá zaujme milovníkov smart domácností. Nazbierajte si dostatok surovín, postavte robotov, tých naprogramujte a budujte ďalej. Táto pekná civilizačná hra vo vás prebudí technika, ktorý bude mať za úlohu zautomatizovať celý vybudovaný svet. Hra bude dostupná od 16. januára do 15. februára.

Všetky hry si do knižnice môžete pridať iba s aktívnym predplatným PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Po ukončení predplatného vám budú zablokované do doby, kým si predplatné neobnovíte.

Tak čo? Ktorá z hier bude vašou prvou v tomto roku? Našli ste si svojho favorita? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.