Júl 2021 na Netflixe a HBO GO

Netflix a HBO GO – dve najväčšie streamovacie služby, ktoré sú legálne dostupné aj na našom území. Takmer denne obmieňajú svoj obsah a preto sledovať všetky novinky je niekedy poriadne ťažké. My sme sa rozhodli urobiť to za vás. V tejto rubrike vám každý mesiac prinášame výber filmov a seriálov, ktoré stoja za pozornosť. 

Netflix

Prázdniny sú v plnom prúde, ale Netflix rozhodne nezaháľa. Od 2. júla každý týždeň zverejňuje hororovú trilógiu Fear Street. Skupina tínedžerov si v nej zmeria sily s diabolskými silami.

Od 9. júla je k dispozícii rodinná dráma The Water Man. Nezlomný mladý chlapec sa rozhodne vypraviť sa na putovanie po bájnej pošte, ktorá má čarovné schopnosti. Robí to pre svoju ťažko chorú mamu pričom verí, že práve to jej pomôže.

Fanúšikov animovaných filmov istotne môže potešiť snímka Trollhunters: Rise of The Titans. Tá bude k zhliadnutiu od 21. júla.

Leto sa mnohým spája aj s romantikou a uvedomuje si to aj Netflix. Od 23. júla zaradí do ponuky hviezdne obsadenú snímku The Last Letter from Your Lover. Od 29. júla to bude film Resort To Love. Pozornosť však bude pútať The Last Mercenary v hlavnej úlohe s Jeanom Claudeaom Van Dammom. 

Z prevzatých filmov dávame do pozornosti Star Trek z roku 2009. Za pozornosť stoja aj prvé dva diely zo série The Karate Kid.

Na svoje si tento mesiac určite prídu aj seriáloví fanúšikovia. So štvrtou sériou už dorazil Atypical, ktorého nasledoval animovaný seriál Resident Evil: Infinite Darkness.

S druhou sériou sa 9. júla vrátili Biohackers, s treťou sériou zas pre zmenu Virgin River, ktorý skôr poteší prevažne ženské publikum. Seriály Never Hate I Ever (polovica júla) a Outer Banks (30. júla) by mali skôr zaujať mladších divákov.

HBO GO

Ako to už býva zvykom, nezaháľa ani konkurencia. HBO GO chce Lego filmami potešiť práve týchto fanúšikov. V službe sú už k dispozícii The Lego Movie, The Lego Ninjago Movie či The Lego Batman Movie.

Na svoje si prídu aj milovníci komédii a krimi, a to možno vďaka Ocean´s Eleven, Ocean´s Twelve a Ocean´s Thirteen.  Fanúšikov drám zrejme potešia snímky ako Halfway, The Outpost, či Storm Riders.

Do konca mesiaca ešte dorazia tituly ako Minjan, Made in Italy, či dva diely Nanny McPhee.

Zo seriálov pozornosť pútajú nové diely piatej série Rick and Morty, tretej série All American, či druhej série Betty. Z noviniek to je The White Lotus, ktorý sleduje pestrú škálu hotelových hostí v dovolenkovom raji.

Na záver už len pripomenieme, že služba vo veľkom nasadzuje do rôznych titulov aj slovenský dabing, takže rozhodne stojí za vyskúšanie.

Zaujalo vás niečo z júlovej ponuky streamovacích služieb? Zabudli sme na niečo, čo by sa rozhodne malo objaviť v tomto článku? Dajte nám to vedieť v komentároch na našej facebookovej stránke.

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.