Všetky trailery na filmy a seriály, ktoré sme mohli vidieť počas Super Bowl 2019

Tohtoročný Super Bowl priniesol poriadnu nádielku trailerov na skvelé filmy, ale aj seriály, ktoré uvidíme v tomto roku (Foto: twitter.com)

V nedeľu 3. februára sa v Amerike zastavil čas. Oči všetkých sa upierali do Atlanty, kde sa na Mercedes-Benz Stadium konal už 53. ročník finále NFL ligy v americkom futbale, svetu viac známe ako Super Bowl. 

Ide o najväčšiu športovo-televíznu udalosť roka v Spojených štátoch. Kým jedni sa tešia na nervy-drásajúce športové výkony oboch finalistov, tí druhí sa nevedia dočkať poriadnej dávky trailerov na filmy, či seriály, ktoré uvidia v prebiehajúcom roku. Nás samozrejme zaujíma tá druhá stránka veci, preto sa poďme pozrieť na všetky trailery, ktoré sme na Super Bowl 2019 mohli vidieť.

Filmy

Alita: Battle Angel

20th Century Fox dúfalo, že vďaka traileru na tento film, ktorý sa do kín dostane už 14. februára, budú mať diváci podobne veľké oči, ako hlavná predstaviteľka Alita. Snímka, ktorú režíroval Robert Rodriguez a scenár napísali James Cameron, Laeta Kalogridis a Robert Rodriguez, vychádza z komiksovej predlohy. Zavedie nás do sveta vzdialenej budúcnosti kyberdoktora Ida. Ten prehľadáva skládky, aby našiel funkčné súčiastky, ktoré následne môže implantovať ľuďom, ktorí prišli o rôzne časti tela. Tak stretáva Alitu, ktorej vráti život.

Captain Marvel

Ďalšieho 30-sekundového traileru sme sa dočkali aj na prvý tohtoročný film z Marvel Cinematic Universe. Captain Marvel dorazí do kín už 8. marca a my sa nevieme dočkať.

Wonder Park

Vymýšľať atrakcie, aké svet nevidel, je pre June a jej mamku úplne najlepšia zábava. Vo svojej predstavivosti vyčarovali kúzelný park, v ktorom všetky atrakcie, ktoré popierajú akékoľvek fyzikálne zákony, riadia rozprávajúce zvieratká s veľmi zvláštnymi vlastnosťami.“ Tak znie oficiálny popis k tomuto filmu z jednej z filmových databáz. Ak vás trailer zaujal, Wonder Park sa do kín dostane 15. marca.

Us

Oscarový režisér Jordan Pele, známy vďaka filmu Get Out, tentokrát predstaví príbeh obyčajnej štvorčlennej rodiny, ktorým sa zmení život vo chvíli, keď sa na ich príjazdovej ceste objaví štvorica útočníkov. Znepokojívé je to, že agresori sa na nerozoznanie podobajú členom napadnutej rodiny. 22 marca sa dozvieme viac, pretože sa film dostane do kín.

Avengers: Endgame

„Niektorí by to už vzdali, ale my nie, my teda nie.“ Ďalší trailer na film, ktorého sa nevieme dočkať ukazuje chladný New York. Polovica obyvateľov z celého vesmíru sa po Thanosovom lusknutí jednoducho vyparila. Avengeri, ktorí zostali to však rozhodne nenechajú len tak. 26. apríl, by si mali do kalendára poznačiť všetci, aj tí ktorí nevideli predošlé filmy z MCU. Majú ešte stále 3 mesiace na to, aby dohnali zameškané, rozhodne nebudú ľutovať. Nám ostatným neostáva nič len čakať.

Toy Story 4

Keď sa nová hračka Forky pripojí k Woodymu a jeho gangu, nové dobrodružstvo popri starých a nových priateľoch ukazuje, ako veľký môže byť svet pre hračku. Toy Story 4 zažije premiéru 21. júna.

Fast & Furious: Hobbs & Shaw

Dwayne Johnson a Jason Statham spolupracujú na tom, aby prelomili každý rýchlostný limit na svete a porazili nepriateľa Idris Elbu. Rýchlo a zbesilo sa so svojím spinoffom vráti do kín 2. augusta.

Scary Stories to Tell in the Dark

Na Super Bowl 2019 sme mohli vidieť sériu mini trailerov na túto snímku, v ktorej skupina detí bude čeliť svojmu strachu, aby zachránila svoje mesto. Film režíroval André Øvredal, ktorý je známy svojim krátkometrážnym filmom Tunel a mysterióznym hororom Tajomstvo smrti slečny Neznámej. Do kín sa Scary Stories to Tell in the Dark dostane v auguste.

Seriály

Hanna

Trailer na nový seriál od Amazonu upozornil predovšetkým predplatiteľov tejto služby, že prvú časť si budú môcť pozrieť už po skončení Super Bowl. Ostatní sa ho dočkajú v marci.

The Twilight Zone

10-dielny seriál v aktualizovanej verzii svojho niekoľko desiatok rokov starého predchodcu predstavujúceho rôzne príbehy sci-fi, hrôzy a tajomstiev. V premiére 1. apríla na CBS All Access.

Our Planet

Svojich 30 sekúnd slávy si užil aj Netflix, ktorý na Super Bowl predstavil svoj najnovší prírastok do rodiny dokumentov. Rozprávačom bude David Attenborough, ktorého netreba bližšie predstavovať. O tom, že náš svet je plný krásy a zázrakov sa budeme môcť presvedčiť už 5. apríla.

Game of Thrones

Hra o tróny sa dočkala tzv. „Spoof“ spracovania. Ide o typ satiry, konkrétne paródie, v ktorej je originálne dielo prerobené do zábavnej formy vytváraním podobného, ale pozmeneného diela. V reklame na pivo značky Bud Light sme mohli vidieť Horu, ale aj jedného z drakov. Posledná séria Piesne ľadu a ohňa uzrie svetlo sveta 14. apríla.

The Handmaid´s Tale

Hulu vypustila do sveta trailer na tretiu sériu Príbehu služobníčky, ktorého by sme sa mali dočkať „už čoskoro“. Nám len ostáva dúfať, že slovo skutočne dodržia.

Tohtoročná nádielka trailerov, ktoré sme mohli vidieť v prestávke na Super Bowl, bola skutočne zaujímavá. Osobne ma potešili samozrejme zábery z Captain Marvel a Endgame, ale zaujali aj filmy Us a Scary Stories to Tell in the Dark. Čo zaujalo vás? Podeľte sa o to s nami v komentári.

Zdroj: vox.com

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.
Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.