Všetky trailery na filmy a seriály, ktoré nám priniesol Super Bowl 2020

Tieto trailery boli prezentované počas finále amerického futbalu NFL (Foto: sportingnews.com)

V Amerike sa po roku opäť zastavil čas. Udalosť, v rámci ktorej sa zaznamenáva druhá najvyššia spotreba jedla v krajine po Dni vďakyvzdania. Udalosť, ktorú si z roka na rok nenecháva ujsť čoraz viac ľudí z celého sveta – finále ligy amerického futbalu NFL. Každoročne mimoriadne sledované podujatie láka filmových, ale aj seriálových tvorcov, aby vypustili do sveta trailery na najočakávanejšíe tituly roka a ani teraz to nebolo inak. 

Black Widow

Marvel počas tohtoročného finále NFL ponúkol dve krátke promo videá. Jedno z nich venoval Black Widow, ktorá sa na plátna kín dostane 1. mája. V 30 sekundovom spote máme možnosť vidieť aj zopár nových záberov. Možno to bude práve príbeh Natashy Romanoff, ktorý fanúšikovia príjmu ako vydarený komiksový film so ženskou hrdinkou.

The Falcon and The Winter Soldier, WandaVision a Loki

To, že súčasťou tzv. 4. fázy MCU budú aj seriály, nám je už niekoľko mesiacov známe. Len teraz sme sa dočkali vôbec prvého nahliadnutia, ktoré vyzerá veľmi pôsobivo a rozhodne sa máme na čo tešiť. Prvé dva seriály by mali doraziť na Disney+ ešte tento rok.

Fast&Furious 9

Počas Super Bowl sme mohli vidieť aj krátky trailer na akčnú snímku plnú rýchlych áut, ktorá do kín dorazí 22. mája tohto roka.

Top Gun: Maverick

Fanúšikov Toma Cruisa zas určite potešil trailer na film Top Gun: Maverick. V krátkom spote máme možnosť sledovať dych vyrážajúce vzdušné skúšky NAVY pilotov. Snímka dorazí do kín 26. júna.

No Time To Die

Daniel Craig sa 10. apríla rozlúči so svojou rolou Jamesa Bonda. Agent na dôchodku sa ešte naposledy pokúsi poraziť obávaných zločincov.

A Quiet Place II

Na svoje si prišli aj milovníci hororov, ktorí sa okrem iného dočkali aj traileru na druhé pokračovanie snímky, ktorá bude mapovať udalosti pred samotnou prvou časťou.

The Invisible Man

Pri hororoch ešte chvíľu ostaneme. Už koncom februára sa do kín dostane reboot filmovej klasiky, v ktorej si pod režisérskou taktovkou Leigha Whannella zahrali okrem iných aj Elisabeth Moss a Oliver Jackson-Cohen.

Mulan

Tí, ktorí sa tešia na celovečerný hraný film podľa Disney príbehu Mulan, sa počas nedele tešili hneď dvakrát. Krátkeho proma sa dočkali priamo počas Super Bowlu, ale zároveň Disney počas neho uvoľnilo aj finálny trailer. Film dorazí na plátna kín už koncom marca.

Sonic The Hedgehog

Doslova len pár dní nás delí od momentu, kedy sa v kinách objaví filmové spracovanie obľúbenej videohry. Aj napriek tomu už tvorcovia stihli schytať poriadnu dávku kritiky, ktorá viedla k prerobeniu postavy Sonica. Kompetentní nenechali nič na náhodu a svoju snímku odprezentovali aj počas Super Bowlu a kým iným, než samotnými športovcami.

The Spongebob Movie: Sponge On The Run

Pri rodinných filmoch ešte zostaneme, pretože si diváci mohli pozrieť aj trailer na ďalšie dobrodružstvo žltej špongie a jeho priateľov. To sa do kín dostane 22. mája.

Minions: The Rise Of Gru

Banana banana banana banana banana, ale teraz vážne. Pokračovanie animovaného filmu zo sveta malých žltých výmyselníkov uzrie svetlo sveta na začiatku letných prázdnin. Trailer zo Super Bowlu prezrádza, že ani tentoraz neostanú svojej povesti nič dlžní.

Hunters

Streamovacia služba Amazon už 21. februára prinesie zaujímavý a očakávaný seriál v hlavnej úlohe s Al Pacinom, v ktorom sa partička ľudí vydá po stopách nacistov, ktorí sa chcú opäť vrátiť k moci.

Na ktorý film sa tešíte najviac? Dajte nám vedieť v komentároch!

Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.