Vlaky, drahokamy a vírusy v zľave

Zľavy, zľavy; chcú, aby som kupoval! (Foto: tested.com)

Nie tak celkom, samozrejme. Ak máte iPhone alebo iPad, tak sa môžete začať tešiť. Do 26. marca sú digitálne verzie niekoľkých skvelých spoločenských hier v zľave. Ak ste teda chceli skúsiť digitálny Ticket to Ride, Splendor alebo Pandemic, máte skvelú šancu. 🙂

Zábavný “set collecting” Splendor (Foto: daysofwonder.com)

Vydavateľstvo Asmodee nielenže prináša svoje hry v digitálnej podobe, ale dokonca ich teraz ponúka aj pre nás chudobných (rozumej pre nás, ktorí veľa míňame). Ticket to Ride, Splendor, Pandemic a Small World 2 ponúka Asmodee za £2 (približne 2,30€). Všetky spomenuté hry, okrem poslednej menovanej, sú po zakúpení dostupné pre iPhone aj pre iPad. Small World 2 je len pre iPad.

Novšie hry v digitálnej podobe – Potion Explosion, Colt Expres, Mysterium a Mr. Jack Pocket, sú za £3 (približne 3,50€). Aj dodatočné mapy pre vlakovú stratégiu Ticket to Ride a dodatočný obsah pre Small World 2 je v zľave a môžete tak ušetriť v prípade, ak už hry máte zakúpené.

Obľúbená stratégia o budovaní železníc (Foto: play.google.com)

Zľavy končia už túto nedeľu. Ak ste stále chceli vyskúšať tieto hry, prípadne ich digitálne verzie, teraz to ide za celkom lacný peniaz. 😉

Mysterium nahrádza tradičné párty hry na každej chate (Foto: islaythedragon.com)

Zdroj: tabletopgaming.co.uk

Pavol Kušnír

Som hrdý geek, hráč hier akéhokoľvek druhu a typu (digitálnych i spoločenských), milovník komiksu a teoretik médií i popkultúry. Za najväčší životný cieľ pokladám priniesť okoliu kúsok zábavy a radosti v bohatom svete populárnej kultúry; neskromne pridávam aj túžbu napísať vlastný komiks a natočiť vlastný seriál. Píšem rád, ešte radšej vraj rozprávam; píšem o tom, čo by mohlo byť zaujímavé. Hádam sa to podarilo. 🙂

Najnovšie články od Pavol Kušnír (zobraziť všetky)

2 komentárov na “Vlaky, drahokamy a vírusy v zľave”

  1. Nie som si istý, či som to správne pochopil. Všetky hry sú za danú cenu alebo každá jedna osobitne? Pretože na Obchode Play je pri každej tejto hre cena 1,99 €.

    1. Zdravíme. Ceny boli iné pre Google Play a ceny platia pre hry samostatne a nie spolu. V čase písania článku vyšli informácie o iOS zľavách a Asmodee nakoniec upravila ceny aj pre Google Play. Platí, samozrejme, cena priamo pri aplikácii pre jeden alebo druhý operačný systém. 🙂 Dúfam, že to pomohlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.