Top 5 seriálov, na ktoré v novembri čaká každý seriálový fanúšik

November sa v seriálovom svete nesie v znamení nových streamovacích služieb. AppleTV a Disney+ uzrú svetlo sveta, ale my sa tešíme aj z iných projektov, o ktorých si viac povieme v tomto článku. 

The Morning Show

Začneme novinkou, ktorá prišla spolu s AppleTV. Zatiaľ desaťdielny seriál nám má ukázať, ako vyzerá život ľudí, ktorí v Amerike každé ráno prostredníctvom televíznych obrazoviek vstávajú so svojimi divákmi. Inými slovami, ak chcete vidieť, ako vyzerá americké Teleráno, tento počin je pre vás ako stvorený. Prvé tri časti vyšli 1. novembra, zvyšné budú vychádzať s týždennou periodicitou.

THE DEVIL NEXT DOOR

Netflix a jeho dokumenty. Ruku na srdce, drvivá väčšina z nás ho má práve kvôli tomu. Práve preto nemôžem opomenúť tento päťdielny projekt o nenápadnom dedkovi z Clevelandu, ktorého izraelský súd súdi za to, že bol dozorcom v nacistickom vyhladzovacom tábore počas 2. svetovej vojny. Naozaj ide o obávaného Ivana Hrozného? Myslím, že nič viac netreba písať. Už len dodám, že na spomínanom Netflixe je k dispozícii s titulkami aj dabingom.

The End of the F***ing World

Od 5. novembra je rovnako na Netflixe k dispozícii aj druhá séria tohto seriálu, v ktorom sledujeme osudové stretnutie Jamesa a Alyssi. James si o sebe myslí, že je psychopat, Allysa je zasa dosť náladová. Ako to nakoniec dopadne? (Kvôli spoilerom vám na navnadenie ponúkam trailer prvej série.)

Rick a Morty

V poradí štvrtá séria príbehov geniálneho vedca Ricka a jeho nie veľmi bystrého vnuka Mortyho si svoju premiéru odbila 10. novembra, pričom opäť by sme sa mali dočkať približne desiatich častí.

https://youtu.be/Rw6BrzB1drs

The Man in the High Castle

Pre milovníkov alternatívnej histórie zrejme povinná jazda. Amazon Prime Video sprístupní všetkých desať častí štvrtej série 15. novembra. Seriál nás zavedie do roku 1962, druhú svetovú vojnu však vyhrali nacisti a svet je preto úplne iný, než by ste čakali. Tvorcovia sa inšpirovali knihou Philipa K. Dicka a zrejme aj vďaka tomu si dokážu udržať pozitívne ohlasy.

Na ktorý zo seriálov nabehnete vy? Máte favorita, alebo poznáte lepší seriál? Napíšte nám do komentárov.

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.