TOP 5 seriálov, na ktoré sa tešíme v redakcii Pop-Cultu

Na čo sa tešíte vy? (Foto: tvefamosos.uol.com.br)

Ani sme  sa nenazdali a už tu máme druhý kalendárny mesiac a preto sa na jeho začiatku poďme pozrieť na 5 seriálov, ktoré by vám vo februári nemali uniknúť. Tentokrát to však nebude čisto môj výber, ale aj výber našej redakcie. 

Locke & Key (Netflix)

Začneme februárovou novinkou, ktorú nám od 7. februára sprístupní Netflix. Komiks Locke & Key od Joea Hilla vyšiel prvýkrát v roku 2008 a jeho cesta do seriálového sveta bola zložitejšia, než by ste možno čakali. Už v roku 2011 si Fox objednal pilotnú časť, ktorá bola odvysielaná aj na slávnom Comic-Cone v San Diegu, ale nakoniec sa kompetentní rozhodli, že si celý seriál neobjednajú. Očakávania fanúšikov sú preto obrovské. V seriáli budeme sledovať osudy troch súrodencov a ich matky, ktorí sa po tragickej smrti otca odsťahujú s vidinou nového začiatku do „nového“ domu. Ten vyzerá obyčajne do momentu, pokým jeden zo súrodencov nenájde tajomný kľúč.

Homeland (Showtime)

Ak ste tento seriál doposiaľ nevideli alebo ste ho úmyselne obchádzali, určite to napravte. Nebojím sa povedať, že ide o jeden z najlepších seriálov uplynulej dekády, ktorý si svoju kvalitu udržal v každej jednej sérii. 9. februára sa začne už v poradí ôsma séria, ktorá bude zároveň aj posledná. Agentka CIA, Carrie Mathinson, sa tak vydá na poslednú misiu s cieľom zachrániť Ameriku, alebo…?

Hunters (Amazon)

Al Pacino. Stačí, alebo nie? Tento seriál je najočakávanejším seriálom nielen februára, ale myslím si, že aj celého roku 2020. Už 21. februára streamovací velikán začne loviť nacistov a my sa z dostupných fotografií a trailerov máme určite na čo tešiť.

Star Wars: The Clone Wars (Disney+)

Povinnosť pre každého milovníka Star Wars. Animovaný seriál, ktorý je vytvorený 3D CGI technikou, je tu s nami už vyše 11 rokov, ale stále má čo ponúknuť. Príbeh sa odohráva medzi filmovými epizódami II a III a nová séria si svoju premiéru odbije 21. februára.

Altered Carbon (Netflix)

Začali sme na Netflixe a tu aj pre tento mesiac skončíme. 27. februára sa totižto dočkáme druhej série seriálu, ktorý nás prenesie do 24. storočia, v ktorom je ľudská myseľ zdigitalizovaná a dá sa preniesť z jedného tela do druhého. V pokračovaní sa síce budeme musieť zaobísť bez Joela Kinnamana, ale aj tak sa zrejme máme na čo tešiť.

Na týchto päť seriálov sa tešíme my. Svojich TOP 5 na február nám môžete napísať do komentárov.

Dominik Cenkner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.