TOP 5 seriálov, na ktoré sa môžeme tešiť v decembri

Tento týždeň sa v PoP-Culte zameriavame na filmy a seriály a preto vám obľúbenú rubriku, v ktorej vám predstavujeme TOP 5 seriálov na daný mesiac, prinášame práve teraz. 

Vikingovia

Posledných dvadsať častí šiestej série uzavrie veľkolepú ságu, ktorá sa pôvodne inšpirovala Ragnarom Lothbrokovom. Ako dopadnú jednotlivé osudy hrdinov postupne zisťujeme od 4. decembra.

Tell me a story

Na prvú sériu sme vám priniesli recenziu, ktorú si môžete prečítať TU. Aj v tej druhej, ktorá odštartovala 5. decembra, sa môžete tešiť na spracovanie troch známych rozprávok – Kráska a zviera, Spiaca krásavica a Popoluška, do nášho reálneho sveta.

Home for Christmas

Sú ľudia, ktorí majú šťastie, ale nájdu sa aj takí, ktorí ho nemajú a na Vianoce zasadnú k štedrovečernému stolu bez svojho partnera, resp. partnerky, čo sa samozrejme nepozdáva rodinným príslušníkom, zvlášť ak máte 30 rokov. Presne o tom je príbeh Johanny, ktorá sa to však rozhodne zmeniť a zaumieni si spraviť všetko, čo bude v jej silách. Veľmi dobre prijatý komediálny seriál je k dispozícii na Netflixe od 5. decembra.

YOU

Predstavte si, že vás niekto sleduje. Práve problematiku stalkerizmu sa rozhodli autori spracovať pôvodne pre televízny seriál, ktorý sa však veľkej pozornosti nedočkal. Až si to jedného dňa všimol Netflix, titul kúpil, správne odprezentoval a je z toho hit, ktorý sa 26. decembra dočká už druhej série. Joe je stalker, ale ako to už býva, nie je všetko tak, ako to vyzerá.

The Witcher

Už ste sa báli, že som zabudol? Kdeže! Teším sa na to ja, tešíte sa na to vy a čakanie je po dlhých mesiacoch konečne na konci. Niet viac čo dodať, len že to bude k dispozícii už v piatok 20. decembra od 09:00 h na Netflixe s českými titulkami i dabingom.

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.