Supernatural dostane pauzu vo vysielaní

Určite máme medzi našimi čitateľmi fanúšikov seriálu Supernatural (Lovci duchov). Práve ich obľúbený seriál sa dočká neočakávanej prestávky. Za všetkým je, ako inak, pandémia.

Výkonný producent seriálu, Andrew Dabb prostredníctvom sociálnej siete twitter informoval, že epizóda, ktorá sa tento týždeň odvysielala, bude na nejakú dobu poslednou premiérovou.

„Toto bude na nejaký čas naša posledná vysielaná epizóda,“ uviedol Dabb. „Momentálne máme natočených 18 častí, ale naše oddelenia, ktoré pracujú na špeciálnych efektoch a zvukoch, sú zatvorené, preto tieto častí nie sú dokončené a pripravené na odvysielanie.“ Z vyjadrenia vyplýva, že posledné dve časti teda ešte nie sú natočené.

Fanúšikovia by sa však mali dočkať špeciálnych bonusov, ktoré tvorcovia budú publikovať, aby čakanie ubehlo rýchlejšie. Naviac Dabb svojich followerov na twitteri uistil, že všetci, ktorí na seriáli pracujú, rovnako aj televízia, ktorá ho vysiela, sa samozrejme hneď ako to bude možné, k svojej práci vrátia. Supernatural by sa tak mal dočkať riadneho finále. „Nie je preto otázkou či, ale kedy,“ uzavrel.

Len pripomenieme, že seriál je tu s nami takmer 15 rokov a momentálne vysielaná 14. séria je jeho poslednou. Diváci si tak na plánované finále budú musieť počkať dlhšie, než si pôvodne mysleli.

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.