Rusi predstavili trailer na vlastnú verziu seriálu Černobyľ

V máji tohto roka celý svet pobláznil seriál z produkcie HBO o jednej z najhorších jadrových katastrof, ktorá sa stala v Černobyle. Seriál si počas niekoľkých hodín od vydania prvej časti získal obrovské množstvo fanúšikov. Aj preto je Černobyľ najlepším hodnoteným seriálom na portáli imdb.com.

Našu recenziu na seriál si môžete prečítať v tomto článku. Už od začiatku sa projekt nepozdával filmárom z Ruska, podľa ktorých išlo len o propagandu západu s cieľom vykresliť Socialistický zväz v negatívnom svetle. Rozhodli sa preto natočiť vlastnú verziu, ktorej trailer pred pár dňami zavesili na internet.

Russian version of "Chernobyl". Enjoy:(

Zveřejnil(a) Alex Shichenga dne Středa 24. července 2019

Seriál ako taký, na počudovanie sa, nevyzerá zle. V traileri sa na sekundu mihne miestnosť plná amerických vlajok, ktorá potvrdzuje, že seriál vychádza z jednej z konšpiračných teórií, podľa ktorej za výbuchom v Černobyle môže USA. Zatiaľ nie je známe, kedy dočkáme premiéry a ani to, či sa oficiálnymi cestami dostane aj do iných krajín než Rusko. Neostáva nám tak nič len čakať na ďalšie informácie.

Zdroj: facebook.com

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.