Prvý trailer na pokračovanie Top Gun: V hlavnej úlohe opäť Tom Cruise

Na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu sme sa dočkali rôznych noviniek, či už zo sveta Marvel – Agent of S.H.I.E.L.D, o ktorých si viac prečítate TU, alebo zo sveta Zaklínača, viac v článku TU. Prekvapením však bolo oznámenie samotného Toma Cruisea o pokračovaní Top Gun: Maverick.

Top Gun: Maverick bude sequel filmu Top Gun spred viac ako 30 rokov. Film bude pokračovať príbehom o brilantnom ale bezohľadnom pilotovi Peteovi “Maverickovi“ Mitchellovi, ktorý stále lieta, ale je zaseknutý v minulosti. Trailer nám ukazuje Cruisea na nácviku leteckých manévrov na palube US Navy Jetfightera.

Samotný Tom Cruise sa vyjadril: „Všetko čo vidíte v tom filme je skutočné. Spolupracujeme s Americkým námorníctvom a všetky lietadlá sú skutočné. Chcel som vám priniesť reálny zážitok z toho, čo pilot v stíhačke skutočne prežíva. Pre mňa je Top Gun o súťaži, rodine, obeti, hrdinstve a samozrejme v prvom rade o lietaní. Bude to taký ľúbostný list pre letectvo.“ Tom Crusie skutočne prešiel výcvikom a naučil sa pilotovať stíhačku, aby bolo všetko autentické.

V pokračovaní uvidíme aj rivala Mavericka, Vala Kilmera, ktorý sa opäť zhostí role Icemana, aj keď sme ho v prvom traileri nevideli. V úlohe Gooseovho syna uvidíme Millesa Tellera. V pokračovaní, žiaľ, samotný Goose hrať nebude, možno len v nejakých flashbackoch. Dátum premiéry je predbežne stanovený na jún 2020.

Zdroj: bbc.com, digitalspy.com

Mário Gurský

Som milovník filmov, seriálov - najmä hororových - a zanietený hráč či už počítačových alebo konzolových hier, konkrétne vlastniaci PS4. Svoj život si neviem predstaviť ešte bez jednej veci, a to je hudba. Pop, hip-hop, ľudovky, elektronická hudba - počúvam úplne všetko, čo je dobré, no najviac inklinujem k rocku a skupine Linkin Park, ktorá ma sprevádza už odmalička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.