Pripravte si kokosy, Monty Python cvála na Netflix

Monty Python: "Otvorte brány!" Netflix: "Prečo nie?"(Foto: screenrant.com)

Je len otázkou času kedy sa Netflixom bude ozývať povestné “Bring out your dead!” alebo hádka o tom, či európska, alebo africká lastovička dokáže uniesť kokos a preniesť ho do feudálneho anglicka. Monty Python smeruje na zoznamy Netflixu.

Neporaziteľný čierny rytier nevyzerá že by chcel niekoho pustiť (Foto: theredlist.com)

Portál Deadline.com nedávno potvrdil, že Netflix získal práva na kompletnú kolekciu tvorby Monty Python. Teda nie len filmové počiny, ale aj krátke skeče z úvodu tvorby tejto kreatívnej skupiny. Netflix by mali obohatiť už 15. apríla v Spojenom Kráľovstve a Kanade a do ostatných končín docválajú kým príde zima (teda v priebehu jesene).

Zostava Monty Python (Foto: gold.uktv.co.uk)

Monty Python vznikli v roku 1969 ako komediálna skupina, ktorá pre BBC vytvorila seriál Monty Python’s Flying Circus (Lietajúci cirkus Montyho Pythona). Seriál má dokopy 45 častí a spoločne ho vytvárali všetci členovia, ktorí si roly aj zahrali. Všetky časti, spolu s filmami si neskôr snáď pozrieme aj na Slovensku.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.