Pripravte si kokosy, Monty Python cvála na Netflix

Monty Python: "Otvorte brány!" Netflix: "Prečo nie?"(Foto: screenrant.com)

Je len otázkou času kedy sa Netflixom bude ozývať povestné “Bring out your dead!” alebo hádka o tom, či európska, alebo africká lastovička dokáže uniesť kokos a preniesť ho do feudálneho anglicka. Monty Python smeruje na zoznamy Netflixu.

Neporaziteľný čierny rytier nevyzerá že by chcel niekoho pustiť (Foto: theredlist.com)

Portál Deadline.com nedávno potvrdil, že Netflix získal práva na kompletnú kolekciu tvorby Monty Python. Teda nie len filmové počiny, ale aj krátke skeče z úvodu tvorby tejto kreatívnej skupiny. Netflix by mali obohatiť už 15. apríla v Spojenom Kráľovstve a Kanade a do ostatných končín docválajú kým príde zima (teda v priebehu jesene).

Zostava Monty Python (Foto: gold.uktv.co.uk)

Monty Python vznikli v roku 1969 ako komediálna skupina, ktorá pre BBC vytvorila seriál Monty Python’s Flying Circus (Lietajúci cirkus Montyho Pythona). Seriál má dokopy 45 častí a spoločne ho vytvárali všetci členovia, ktorí si roly aj zahrali. Všetky časti, spolu s filmami si neskôr snáď pozrieme aj na Slovensku.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.