Nový datadisk pre World of Warcraft odhalený

V piatok 1. novembra odštartoval každoročný Blizzcon, na ktorom počas otváracieho ceremoniálu nechýbali rôzne veľké oznámenia. Po minuloročnom menšom fiasku sa Blizzard rozhodol napraviť svoje renomé. Značka Warcraft oslavuje 25 rokov a samotná hra World of Warcraft 15. Očakávania preto boli obrovské. Spoločnosť ich naplnila vďaka novému a zaujímavému datadisku s názvom Shadowlands.

Kráľ Terenas nás varoval, že tu musí byť vždy nejaký Lich King. Ako nám však ukázal trailer, Sylvanas vzala Bolvarovi helmu, zničila ju a vypustila tak shadow realm. Shadowlands bude novým datadiskom po expanzii Battle for Azeroth. Hrdinovia Azerothu sa tak dostanú do Shadowlandu, ktorý je akýmsi posmrtným životom celého Warcraft vesmíru. Stretneme sa s niektorými z padlých a dozvieme sa viac o ich osude.

Nový datadisk vyjde niekedy v priebehu budúceho roka, pravdepodobne ho však môžeme očakávať skôr koncom leta alebo v priebehu jesene. Vtedy datadisky pre hru World of Warcraft zvyčajne aj vychádzajú. Predobjednať si ho môžete už teraz v troch verziách. Base edition za 39,99 €, Heroic edition, vrátane boostu postavy na 120 level a mounta, za 54,99 € a Epic edition, vrátane obsahu z Heroic edition plus 30 dňový game time a ďalšie herné doplnky, za 74,99 €. Jednou z noviniek bude aj squish levelov a teda sa opäť dostaneme na maximálny level 60. Plánujete si kúpiť novú expanziu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Mário Gurský

Som milovník filmov, seriálov - najmä hororových - a zanietený hráč či už počítačových alebo konzolových hier, konkrétne vlastniaci PS4. Svoj život si neviem predstaviť ešte bez jednej veci, a to je hudba. Pop, hip-hop, ľudovky, elektronická hudba - počúvam úplne všetko, čo je dobré, no najviac inklinujem k rocku a skupine Linkin Park, ktorá ma sprevádza už odmalička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.