Need for Speed Heat: Prvý trailer a nové detaily

Need for Speed je tu s nami už 25 rokov, v priebehu ktorých sa hráči dočkali až 23 hier na platformy od PC, cez konzoly, až po mobilné telefóny. Fanúšikovia len márne čakajú na hru s kvalitami, aké mali Underground 2 alebo NFS: Most Wanted, ktoré sa považujú za najlepšie z tejto hernej série. Dokážu vývojári naplniť očakávania titulom Need for Speed Heat?

Z traileru, ktorý bol zverejnený v stredu 14. augusta a z informácií od Ghost Studio zatiaľ vieme, že hra bude kombinovať práve vyššie spomínané tituly – dočkať by sme sa mali naháňačiek s policajtmi ale aj neľútostných pretekov v noci.

Zatiaľ vieme, že NFS Heat sa bude odohrávať vo fiktívnom mestečku Palm City. Hráč dostane možnosť zúčastniť sa dvoch typov pretekov. Jedny preteky sa budú odohrávať počas dňa a budú plne legálne, za ne bude hráč získavať peniaze na ďalšie vylepšenia svojich áut. Len čo zapadne slnko, ulice mesta budú svedkami nelegálnych pretekov, v ktorých víťazstvo vám prinesie prestíž ale aj rôzne úpravy áut. Striedanie dňa a noci bude môcť navyše regulovať samotný hráč a bude len na ňom, či sa vydá cestou legálnych pretekov alebo využije druhý variant.

Navyše toto striedanie bude mať vplyv na správanie sa policajných zložiek. Počas dňa vám dajú viac-menej pokoj, ale v noci neraz aj oni musia porušiť zákony, len aby vás dostali za mreže. V NFS Heat by nemali chýbať rôzne customizácie, ktoré prinesú nový level personalizácie vozidiel. Hra nebude mať žiadne lootboxy ani mikrotransakcie. Rozširovanie hry bude podobné Forze.

Vývojári sľubujú maximálny zážitok z jazdy, ale či to tak aj skutočne bude sa hráči presvedčia až 8. novembra 2019, kedy je naplánované vydanie.

Zdroj: youtube.com, vortex.cz

Dominik Cenkner

Dominik Cenkner

Život je tak krátky. Zomriem s pocitom, že som nestihol pozrieť všetky medicínske seriály sveta, ktoré mám tak rád. A to nehovorím o ostatných seriáloch. A filmoch. A videohrách. Život je krátky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.