Našiel sa gepard

Hlavným záporákom Wonder Woman bude Cheetah (Foto: avatarys.com)

Majiteľ nech sa nahlási… Ale nie. Režisérka Wonder Woman 2 (Patty Jenkins) oficiálne potvrdila, že rolu Cheetah si zahrá herečka Kristen Wiig.

(Foto: screenrant.com)

O tom, že si Kristen Wiig zahrá vo Wonder Woman ako hlavná antagonistka, sa hovorilo už niečo vyše mesiac, hlavne potom ako bolo oznámené, že Cheetah bude naozaj hlavnou antagonistkou. Spolu s Gal Gadot sa na natáčanie chystajú aj jej kolegovia z prvého filmu. Bola to práve režisérka Patty Jenkins, ktorá potvrdila Wiiginu rolu. Spravila tak cez svoj twitter účet a tým sa začali dohady, či sa Wiig na túto rolu hodí.

„Som nadšená, že môžem potvrdiť  túto vzrušujúcu novinku. Áno! Je to pravda! Som tak neskutočne šťastná, že môžem do našej Wonder Woman rodiny privítať senzačne talentovanú Kristen Wiig. Neviem sa dočkať na spoluprácu s jednou z mojich obľúbených. A som TAK nadšená z toho čo sme si pripravili.”

(Foto: twitter režisérky Patty Jenkins)

Cheetah bola vytvorená v roku 1943, keď ju William Moulton Marston a H.G. Peter prvýkrát preniesli na papier. Táto postava bola využitá viac ráz a teda má 4 inkarnácie. Vo filme sa má údajne objaviť inkarnácia Barbary Ann Minervy (terajšia “verzia” Cheetah, ktorú vytvorili Len Wein a George Pérez).

Kristen Wiig sa bude musieť vteliť do gepardej kože (Foto: consequenceofsound.net)

Kirsten Wiig hrala v menších rolách a väčšinou odľahčené postavy s komediálnym prístupom. Vidieť ju môžeme napríklad v novej verzii Ghostbusters (Erin Gilbert), v Marťanovi (Annie Montrose) alebo v animáku Ja zloduch 3 (hlas Lucy). Najznámejšia je ale z videí Saturday Night Live. Táto rola pre ňu bude výzva, keďže je to jej premiéra ako záporáčky.

(Foto: screenrant.com)

O scenár sa postará Geoff Johns a Dave Callaham (známy aj vďaka Godzille) a čiastočne pomáhala aj samotná režisérka. O scenári sú zatiaľ len dohady. Dej sa má odohrávať počas Studenej Vojny. Na viac informácií si budeme musieť bohužiaľ počkať.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.