Na predplatnom – september 2020

Žiaci a študenti sa pomaly chystajú do škôl a konzolové predplatné na nás chrlí novú ponuku hier zadarmo. Pozrite sa čo si zahráme v septembri.

XBO Live Gold

Tom Clancy’s The Division

New York sa po pandémii zmieta v nepokojoch. Dnes to znie ako správa z amerických novín, avšak ide o príbeh tejto online strieľačky od Ubisoftu. Ako špeciálny agent máte za úlohu pomôcť nájsť príčinu vírusu.

The Book of Unwritten Tales 2

Kniha nedokončených príbehov je komediálna hra, ktorá paroduje klasické fantasy príbehy. Svetom Aventasia sa preháňa magická sila, ktorá mení hrady na domčeky pre bábiky a monštrá na šteniatka. Je na partii štyroch hrdinov, aby silu zastavili.

Samozrejme ako stále, ani teraz neodidu hráči starších konzol s prázdnymi rukami. V ponuke je hra de Blob 2 dostupná od 1. do 15. septembra a hra Armed and Dangerous prístupná od 16. do 30. septembra.

PS Plus
Street Fighter V

Prvou hrou je súbojová akčná hra, v ktorej si zmeriate sily s protihráčmi. Klasická bitka na spôsob Mortal Kombat obsahuje 16 hrateľných postáv. Do hry bola neskôr pridaná aj príbehov a línia a ďalšie postavy.

PUBG: Player’s Unknown Battlegrounds

Ťahúňom septembrovej ponuky je Battle Royale v podobe PUBG. V hre sa stretne dokopy 100 hráčov, ktorých musíte zlikvidovať, aby ste na mape ostali sami. Akciou a pušným prachom nabitá hra je dostupná od 1. septembra.

Veríme, že každý si v ponuke našiel to svoje. Teraz stačí už len chvíľu počkať, stiahnuť a hrať.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.