Na predplatnom – september 2019

S novým školským rokom aj nové hry. Toto si pre nás nachystali SONY a Microsoft s ich predplatným.

PlayStation Plus

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight je v poradí štvrtou hrou z Batman: Arkham série. Príbeh sleduje Batmanovu konfrontáciu so Scarecrowom, ktorý začal s obliehaním Gotham City. Ten sa pokúsi raz a navždy skoncovať s Batmanom tak, že zorganizuje Batmanových najväčších nepriateľov, ktorí začnú organizovane ničiť mesto. Táto hra je prekvapením nielen pre mňa, ale asi aj pre celú komunitu. Perfektná príbehová Batmanovka, o ktorej sme vám prednedávnom priniesli článok.

Darksiders 3

Táto takzvaná hack and slash akčná hra je tretím dielom v sérii. V nej sa vžijete do kože jedného z jazdcov Apokalypsy (Fury), ktorá je vyslaná nájsť a poraziť zosobnenie siedmich hlavných hriechov. Na to, aby to dokázala, musí využiť svoje schopnosti meniť sa na rôzne elementy, využiť biče, dýky, meče a mágiu. Jej odmena má byť to, že bude na čele Jazdcov. Hru priniesla spoločnosť THQ Nordic minulý november.

XBOX Live Gold

Hitman: The Complete First Season

Hra je dostupná od 1. septembra do konca mesiaca. Ide o stealth hru, v ktorej využívate rôzne metódy maskovania, aby ste sa dostali k cieľu a samozrejme ho aj zneškodnili. Nie je to však jednoduché, keďže vás môžu odhaliť a vy sa budete musieť skryť, alebo zvoliť iný prístup.

We Were Here

https://www.youtube.com/watch?v=KE_EUVXvshs

V hre We Are Here budete musieť naštartovať vaše myslenie. Prvá zo sérií co-op puzzle hier vás bude nútiť spolupracovať, aby ste sa zachránili zo zamknutej vily. Na to však potrebujete rozriešiť pár hádaniek. Hra bude dostupná od 16. septembra do 15. októbra.

Xbox 360

Samozrejme aj staršie konzoly a ich hráči si prídu na svoje. Od 1. do 15. septembra si môžete zadarmo stiahnuť hru Earth Defense Force 2025 a zachraňovať svet. No ak máte radšej face to face súboje, potom je pre vás nachystaná hra Tekken Tag Tournament 2, kde si zmeráte sily s protivníkom. Tú budete mať k dispozícii od 16. septembra do konca mesiaca.

Tak čo? Máte predplatné? Ktorú z nich stiahnete ako prvú?

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.