Na predplatnom – október 2020

Začína sa mesiac, ktorý sa pravidelne nesie v znamení strachu a príšer. Čo nám ponúknu predplatené služby videoherných konzol?

PlayStation Plus
Need for Speed Payback

Pach spálených gúm a zvuky motora prekrývajúce sa s policajným sirénami. Need for Speed Payback změní vašu obývačku na pretekársky okruh. Štartovať môžete už 6. októbra.

Vampyr

SONY nás chce naladiť na blížiaci sa Halloween. V hre Vampyr sa v žijete do roly Dr. Reida – novo premeneného upíra, s ktorým sa budete musieť rozhodovať. Lekár, ktorý mal zachraňovať životy, teraz blúdi starým Londýnom a snaží sa nájsť liek na chrípku. Prežiť však musí aj on, a tak sa musí nasýtiť na tých, ktorým sľuboval ochranu. Do Londýna v roku 1918 zajděte taktiež 6. októbra. 

XBOX LIVE GOLD
Slayaway Camp: Butcher’s Cut

V hre Slayaway Camp sa stanete Skullfaceom – psychotickým zabijakom, ktorý je posadnutý pomstou. Izometrická hra, v ktorej lúštite hádanky, obsahuje viac ako 300 úrovní a hádaniek. Hra je dostupná od 1. októbra do konca mesiaca.

Maid of Sker 

Hra inšpirovaná klasickým hororovým folklórom Walesu vás uzamkne v hoteli, kde máte za úlohu prežiť. Využívajte stealth a vyhýbajte sa okultným nepriateľom, ktorí vás môžu počuť všade. Hra bude dostupná od 15. októbra do 16. novembra.

Samozrejme pravidelný lineup nezabúda ani na majiteľov Xbox 360. Títo hráči si budú môcť stiahnuť Sphinx and the Cursed Mummy (1. októbra do 15. októbra), v ktorej budete hrať za egyptskú sfingu a jej neodbytného kamaráta múmiu. Rovnako na vás čaká hra Costume Quest (od 16. októbra do konca mesiaca), kde budete zbierať a kompletizovať kostýmy.

Čo vravíte na strašidelnú ponuku vy? Máte radi hororové príbehy? Ktorú hru si zahráte ako prvú? Dajte nám vedieť v komentároch.

Gabriel Horváth

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.