Na predplatnom – október 2019

SONY nám hry ohlásilo vo svojom State of Play streame, Microsoft trocha neskôr. Pozrite sa, aké dobrodružstvá na vás čakajú v októbri.

PlayStation Plus

MLB The Show 2019

Ak máte radi šport, táto hra je pre vás. Síce je u nás baseball športom, ktorý na Slovensku nemá podporu, ligu, alebo štadióny, v tejto hre bude všetko. Od vytvorenia si vlastného tímu až po ligové zápasy. Stane sa z vás v októbri špecialista na baseball?

The Last of Us Remastered

Prekvapením, no nie až takým veľkým, je hra Last of Us Remastered. SONY sa totiž chystá na pokračovanie, ktoré vychádza vo februári. A tak dáva šancu hráčom, ktorí si nestihli túto hru zahrať. V meste vypukne akási nákaza a ľudia sa menia na zombie. Vy, ako hlavná postava máte za úlohu odprevadiť Ellie, dievča, ktoré môže byť kľúčom k lieku nákazy cez infikované mesto. Príbeh je umocnený o strach a stealth spôsob hrania.

XBOX Live Gold

Friday The 13th

Aj keď piatok 13-teho sme mali v septembri, nič to nemení na tom, že október je mesiacom strašidiel. Vlastníci XBOXu s predplatenou službou XBOX Live Gold si počas októbra budú môcť otestovať, či ich zimomriavky nezaspali. Zahrajte sa na rozsievača strachu a pripravte sa na Halloween práve touto filmom inšpirovanou hrou. Bude dostupná od 16. októbra do 15. novembra.

Tembo The Badass Elephant

Užite si 7 a pol tony zábavy. Husto vyzerajúci slon na steroidoch – Tembo musí zachrániť mesto a tak vy musíte šliapať, skákať, dupať a behať. Nezabudnite popri tom zbierať oriešky. Hra na spôsob Aladina, Sonica a vlastne všetkých akčných adventúrových skákačiek vás pobaví nielen hrateľnosťou, ale aj dizajnom.

Hry pre Xbox 360

Ak nechcete strašiť či dupať, vlastníte Xbox 360 a máte predplatné, stiahnite si hru Disney Bolt. Hra o animovanom psíkovi Boltovi je vhodnejšia pre deti a je dostupná od 1. do 15. októbra. No a pre tých, ktorí chcú siahnuť po akcii je pripravená hra Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, dostupná od polovice októbra.

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.