Na predplatnom – november 2019

Dlhé zimné večery si budete môcť spríjemniť aj hrami (Foto: comingsoon.net)

Ako každý mesiac, aj teraz si predplatitelia budú môcť stiahnuť kvalitné konzolové hry. Čo bude dostupné na dlhé zimné večery? SONY a Microsoft ohlásili zopár titulov zadarmo. Obidve firmy stavili na akciu.

PlayStation Plus

Nioh

Príbeh založený na živote Samuraja zo západu, Williama Adamsa, sa začal už v roku 2004 ako projekt z nedokončeného scenáru pre nový film Akira Kurosawa. Ten prešiel mnohými zmenami a v roku 2015 ho ohlásili verejnosti. V hre Nioh sa vžijete do úlohy Williama – írskeho moreplavca. Hra sa odohráva vo fiktívnom období v rokoch 1600, počas éry Sengoku. Snaha zjednotiť Japonsko, poraziť nadprirodzené monštrá a skvelý príbeh. To všetko na vás čaká v novembri.

Outlast 2

Táto hororová hra z prvej osoby vás vtiahne do nehostinnej púšte Arizony. Ako investigatívny reportér Blake Langermann cestujete a vyšetrujete vraždu neznámej tehotnej ženy. Vás a vašu ženu Lynn rozdelí pád helikoptéry. Samozrejme ju chcete nájsť, a tak sa musíte predrať cez osadu plnú fanatikov, ktorí si myslia, že koniec sveta nastane o chvíľu. Ak teda chcete pokračovať v hororovej atmosfére aj po Halloweene, Outlast 2 je pre vás to pravé.

XBOX Live Gold

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Okrem piatich prípadov, ktoré sú spolu prepojené, Sherlock Holmes musí čeliť aj iným veciam. Odhalia sa temné tajomstvá, ktoré zahŕňajú aj jeho adoptívnu dcéru. Počas hry skúmate miesta činu, zapisujete si poznámky a snažíte sa nájsť spojitosti. Bežný deň detektíva. Avšak, ak nájdete spojitosť, ktorú si zle vyložíte, prípad nemusí byť vyriešený a vám sa nepodarí nájsť vraha. Bežný deň detektíva. Hra ponúka strom možností, podľa ktorých sa bude vyvíjať vaša hra. Stiahnuť si ju môžete od 1. novembra.

The Final Station

The Final Station je hra, využívajúca prvok side scrolling, teda to, že idete z jednej strany na druhú. Hra pozostáva z dvoch typov hrania. V prvej časti sa musíte starať o cestujúcich, starať sa o dostatok jedla alebo o to, aby neboli chorí, pričom musíte dbať na jemné opravy vlaku, ktoré v hre fungujú ako minihry. To až dovtedy, kým nedorazíte do ďalšej stanice. Druhá časť spočíva v prieskume. Vlakom skúmate prostredie, čelíte nebezpečenstvu a snažíte sa prejsť levely, na ktoré sú potrebné strategické ťahy. Hra bude dostupná od 16. novembra do 15. decembra.

Samozrejme okrem týchto hier čaká prekvapenie aj pre vlastníkov XBOX 360. Hry Star Wars: Jedi Starfighter, ktorá bude dostupná od 1. do 15. novembra a hra Joy Ride Turbo, ktorá na ňu bude nadväzovať, teda od 16. novembra do konca mesiaca.

Akú hru budete hrať vy? Zaujal vás výber, alebo ste niečo už hrali? Poznáte lepšie hry rovnakých žánrov ako tieto? Napíšte nám do komentárov.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.