Na predplatnom – marec 2019

Star Wars, Adventure Time alebo Call of Duty? (Foto: comingsoon.net)

SONY a Microsoft nám každý mesiac dávajú darčeky. Február sa skončil a pre nás sú nachystané ďalšie hry zadarmo. Pozrite sa, čo si v marci budete môcť na vašich konzolách zahrať.

PS Plus:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Zahrajte si jednu zo série Call of Duty (Foto: playstation.com)

Ak máte radi sériu strieľačiek, prídete si na svoje. V Call of Duty: Modern Warfare Remastered si prejdete najikonickejšími misiami tejto série. Zahrajte si sami a ponorte sa do kampane, alebo skúste multiplayer s viacerými hráčmi. Hra bola remasterovaná v roku 2016 a ponúka tak väčšie detaily, lepšiu hĺbku farieb a realistickejšie textúry.

The Witness

Vytrénujte si myseľ (Foto: preining.info)

SONY si pravdepodobne berie príklad od konkurencie. Druhou oznámenou hrou, je The Witness, ktorú vlani v apríli ponúklo členstvo XBOX Live Gold. Plná hádaniek, rébusov a hlavolamov vás prinúti využívať vašu šedú kôru a analyticky prísť na odpoveď. Predsa len, je tam vyše 600 hádaniek.

XBOX LIVE Gold:

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion

Jake a Finn musia zistiť, prečo sa Ooo potopilo (Foto: microsoft.com)

Pre nadšencov tohto seriálu je tu nachystaná hra Adventure Time: Pirates of the Enchiridion. Zem Ooo je pod vodou a je na Finnovi a Jakeovi aby zistili prečo sa tak stalo. Vyplávajte na more, vypočujte podozrivých a príďte na príčinu zhuby ostrova. A zachráňte ho (samozrejme).

Plants vs. Zombies. Garden Warfare 2

Zachráňte zeleň a postavte sa na boj proti zombie (Foto: pvzgw2.com)

Len tak si postávate, s koreňami v zemi, vyhrievate sa na slnku a užívate si krásny deň. A v tom príde taký hnusný, škaredý, smradľavý zombie a začne vytrhávať rastlinky, ničiť trávniky a na vašej záhrade chce rozšíriť zombie apokalypsu. Tak sa rastliny rozhodli, že s Dr. Zombossom budú bojovať, aby si zachránili… vlastne svoju záhradku, ich svet, bez ktorého nemôžu fungovať. Plants vs Zombies je akčná strieľačka, ktorá sa dosť podobá na Ratchett a Clank. Hrajte teda za rastlinku a skúste vyhrať sám, alebo si vyskúšajte coop verziu pre 4 hráčov. Najnovší herný režim, Herbal Assault, umožňuje hru až 24 hráčov.

Podporte Republiku! (Foto: unilad.co.uk)

Netreba ale zabudnúť na ľudí, ktorí majú ešte staršie konozly. Pre XBOX 360 je tento mesiac pripravená hra Metal Gear Rising: Revengeance, kde sa vžijete do roly cyborga, bojujúceho proti tajnej armádnej spoločnosti. Taktiež v hre Star Wars: Republic Commando máte možnosť postaviť sa separatistom a bojovať so svojimi bratmi klonmi. Ste veliteľom jednotky štyroch klonov a spoločne sa snažíte prekaziť plány droidom a Impériu. Pripomíname, že hry na PS3 a PS Vita už žiaľ v mesačných nádielkách nebudú dostupné. Ak ste si ešte nestiahli februárové hry na tieto konzoly, môžete tak ešte urobiť do 8. marca.

A vy? Zaujala vás niektorá hra? Tieto hry sú dostupné len s aktívnym predplatným. To mi pripomína, že mne o chvíľu končí, je čas obnoviť si ho. 🙂

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.