Na predplatnom – marec 2019

Star Wars, Adventure Time alebo Call of Duty? (Foto: comingsoon.net)

SONY a Microsoft nám každý mesiac dávajú darčeky. Február sa skončil a pre nás sú nachystané ďalšie hry zadarmo. Pozrite sa, čo si v marci budete môcť na vašich konzolách zahrať.

PS Plus:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Zahrajte si jednu zo série Call of Duty (Foto: playstation.com)

Ak máte radi sériu strieľačiek, prídete si na svoje. V Call of Duty: Modern Warfare Remastered si prejdete najikonickejšími misiami tejto série. Zahrajte si sami a ponorte sa do kampane, alebo skúste multiplayer s viacerými hráčmi. Hra bola remasterovaná v roku 2016 a ponúka tak väčšie detaily, lepšiu hĺbku farieb a realistickejšie textúry.

The Witness

Vytrénujte si myseľ (Foto: preining.info)

SONY si pravdepodobne berie príklad od konkurencie. Druhou oznámenou hrou, je The Witness, ktorú vlani v apríli ponúklo členstvo XBOX Live Gold. Plná hádaniek, rébusov a hlavolamov vás prinúti využívať vašu šedú kôru a analyticky prísť na odpoveď. Predsa len, je tam vyše 600 hádaniek.

XBOX LIVE Gold:

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion

Jake a Finn musia zistiť, prečo sa Ooo potopilo (Foto: microsoft.com)

Pre nadšencov tohto seriálu je tu nachystaná hra Adventure Time: Pirates of the Enchiridion. Zem Ooo je pod vodou a je na Finnovi a Jakeovi aby zistili prečo sa tak stalo. Vyplávajte na more, vypočujte podozrivých a príďte na príčinu zhuby ostrova. A zachráňte ho (samozrejme).

Plants vs. Zombies. Garden Warfare 2

Zachráňte zeleň a postavte sa na boj proti zombie (Foto: pvzgw2.com)

Len tak si postávate, s koreňami v zemi, vyhrievate sa na slnku a užívate si krásny deň. A v tom príde taký hnusný, škaredý, smradľavý zombie a začne vytrhávať rastlinky, ničiť trávniky a na vašej záhrade chce rozšíriť zombie apokalypsu. Tak sa rastliny rozhodli, že s Dr. Zombossom budú bojovať, aby si zachránili… vlastne svoju záhradku, ich svet, bez ktorého nemôžu fungovať. Plants vs Zombies je akčná strieľačka, ktorá sa dosť podobá na Ratchett a Clank. Hrajte teda za rastlinku a skúste vyhrať sám, alebo si vyskúšajte coop verziu pre 4 hráčov. Najnovší herný režim, Herbal Assault, umožňuje hru až 24 hráčov.

Podporte Republiku! (Foto: unilad.co.uk)

Netreba ale zabudnúť na ľudí, ktorí majú ešte staršie konozly. Pre XBOX 360 je tento mesiac pripravená hra Metal Gear Rising: Revengeance, kde sa vžijete do roly cyborga, bojujúceho proti tajnej armádnej spoločnosti. Taktiež v hre Star Wars: Republic Commando máte možnosť postaviť sa separatistom a bojovať so svojimi bratmi klonmi. Ste veliteľom jednotky štyroch klonov a spoločne sa snažíte prekaziť plány droidom a Impériu. Pripomíname, že hry na PS3 a PS Vita už žiaľ v mesačných nádielkách nebudú dostupné. Ak ste si ešte nestiahli februárové hry na tieto konzoly, môžete tak ešte urobiť do 8. marca.

A vy? Zaujala vás niektorá hra? Tieto hry sú dostupné len s aktívnym predplatným. To mi pripomína, že mne o chvíľu končí, je čas obnoviť si ho. 🙂

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.