Na predplatnom – Máj

Už nech je tu máj (Foto: comingsoon.net)

Máj je tu už zajtra a SONY s Microsoftom nám ponúkajú ďalšie herné tituly. Pozrite sa, na čo všetko sa môžete tešiť.

PlayStation Plus:

Hlavným titulom je hra Beyond: Two Souls. Pre tých, ktorí o nej nepočuli, ide o hru, kde hráte za slečnu menom Jodie. Musíte s ňou prežiť jej zaujímavý život a robiť rozhodnutia, ktoré neovplyvňujú len ju. Jodie je od narodenia spojená s nadprirodzenou bytosťou a teda rozhodnutia ktoré spraví Jodie, ovplyvnia aj jeho. Do tejto hry bol vybraný aj dobrý cast. Jodie je stvárnená herečkou Ellen Page (Inception) a neznámu nadprirodzenú bytosť si zahral Willem Dafoe (Spiderman). Takže sťahujte a rozhodujte. Určite je to fajn príprava na hru Become Human, ktorá sa na nás vrhne takisto v máji.

Toto je len ukážka ako sa pri rozhodovaní budete tváriť (Foto: playstation.com)

Druhou hrou je Rayman Legends. Bláznivá hra od Ubisoftu, kde utekáte a skáčete. Nevyzerá to zložito, ale povedzme si, že ani Crash Bandicoot nevyzeral nejak namáhavo a padlo pri ňom kopec nadávok. Skoky musíte načasovať správne, pretože vás môže jednoducho hodiť na pozíciu posledného checkpointu. A to by ste nechceli.

Rayman skáče už aj na vaše obrazovky (Foto: playstation.com)

Hry budú dostupné od 1. mája (od zajtra) a ušetríte na nich 59,98€. To môže znamenať, že si za ušetrené peniaze môžete kúpiť napríklad God of War, alebo predobjednať Become Human. Oplatí sa.

 

Xbox Gold:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Kopec streľby, bitiek, ale aj ukrývania sa a taktizovania. Využite stealth alebo sa prestrieľajtie Afganistanom, ktorý obsadili sovieti. V poradí deviata epizóda je zasadená do roku 1984 a nadväzuje na predošlé diely. Ak teda máte radi akciu, musíte si počkať do 16. mája, kedy bude táto hra sprístupnená.

Prežite fantómovu bolesť (Foto: proximonivel.pt)

Ako už obrázok napovedá, presunieme sa do dôb, kedy sme o dobrých grafických výkonoch mohli len snívať. Druhou hrou pre predplatiteľov je Sega Vintage Collection: Streets of Rage. Ide o klasickú bitku na ulici. Prechádzate a mlátite koho nájdete. Hra bude dostupná od 1. mája do 15. mája, preto sa poponáhľajte a uchmatnite si ju.

Zmeňte svoj Xbox na starú arkádu (Foto: trueachievements.com)

Keď sa chcete vydať niekam do neznámych končín vesmíru, zahrajte si hru Vanquish. V tejto sci-fi strieľačke hráte za postavu Sama Gideona, agenta, ktorý je vybavený upravenou zbrojou, ktorá dovoľuje Samovi spomaliť čas či ujsť pred nepriateľmi. Oblek sa ale nárazmi a útokmi prehrieva a tak sa môže stať, že budete musieť chvíľu počkať kým sa neochladí. Od 16. mája do 31. mája máte možnosť stiahnuť si túto hru zadarmo.

Microsoft nám ponúka hry približne za 80€. Navyše, ako stále, aj online podporu, komunitu a kopec zliav.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.