Na predplatnom – jún 2019

Na jún boli ohlásené ďalšie hry zadarmo (Foto: comingsoon.net)

Blíži sa jún, čo znamená nové hry pre predplatiteľov. Zatiaľ čo sa SONY a Microsoft sa chystajú na E3, vy si zatiaľ môžete stiahnuť a zahrať ďalšie hry z ich portfólia.

PlayStation Plus

Sonic Mania

Nové 16-bitové dobrodružstvo (Foto: polygon.com)

Určite každý z vás pozná malého modrého ježka, ktorý sa pohybuje obrovskou rýchlosťou. Zahrajte si klasiku a nazbierajte čo najviac zlatých krúžkov. Hra má 12 levelov, ktoré obsahujú až 8 redizajnov z predošlých hier. Hrajte sami, alebo multiplayer. Hra vyšla len v roku 2017 ako pripomenutie k 25. výročiu série Sonic the Hedgehog.

Borderlands: The Handsome Collection

Totálna divočina (Foto: gamespot.com)

Hra Borderlands je dobrým ťahom, keďže už o necelé 3 mesiace nás čaká release pokračovania – Borderlands 3. Dej sa odohráva na vzdialenej planéte Pandora, kde sa skupina zvaná “Vault Hunters” snaží preskúmať mimozemské úkryty. Tie majú obsahovať vzácnu mimozemskú technológiu. Boj s primitívnym kmeňom a snaha dostať sa do úkrytu prvý samozrejme priláka aj veľké korporácie, s ktorými si tiež budete musieť poradiť. K stiahnutiu bude dostupná rovno Handsome Collection, ktorá bude obsahovať obidve hry.

XBOX Live Gold

NHL 19

Začnite svoju hokejovú kariéru (Foto: easports.com)

Túto snáď hru ani nemusím predstavovať. NHL 19 vyšla ani nie pred rokom a teraz ju predplatitelia majú zadarmo. Hra okrem aktuálnej súpisky hráčov ponúka aj možnosť hrať hokej na zamrznutých jazerách. Či už budete hrať kampaňovo sám, alebo proti kamarátom, či si spravíte nejaký turnaj, pri tejto hre sa odviažete. Nedávno sa skončili majstrovstvá sveta, teraz ich máte na obrazovke.

Rivals of Aether

Hra silne inšpirovaná Super Smash Bros (Foto: humblebundle.com)

V tejto akčnej 2D bojovke sa aréna musí prispôsobiť vám. Pri hraní musí hráč dať K.O. súperovi a nevyužíva pritom len svoju silu. Elementy sú pod vašou nadvládou a tak môžete na súpera spustiť dajme tomu búrku alebo oheň. Táto hra bola silne inšpirovaná hrou Super Smash Bros a z veľkej časti prevzala aj jej ovládanie.

Hry na Xbox 360

Pravá logická zábava (Foto: microsoft.com)

Microsoft nezabúda ani na hráčov so staršími konzolami. Tí si budúci mesiac môžu stiahnuť logický zážitok Portal: Still Alive. V hre budete musieť využiť technológiu portálovej zbrane a prejsť podzemnými miestnosťami korporácie Aperture Science a dostať sa von. Druhou hrou na starší Xbox je Earth Defense Force 2017. Séria týchto hier sa zaoberá mimozemskou inváziou. Vy hráte za vojaka, ktorý má Zem ubrániť.

Tak, vás teraz čaká jedna úloha, chvíľu počkať, stiahnuť si hry a sadnúť si ku konzole. Hry si na PS4 môžete stiahnuť už 4. júna a na XBOX od 1. júna a od 16. júna. Príjemnú zábavu.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.