Na predplatnom – júl 2020

Predplatitelia pozor! Zase nastal čas, kedy si môžete zadarmo stiahnuť hry, ktoré nám predplatné ponúka. Sony 29. júna oslávila desiate výročie od spustenia služby PlayStation Plus a k tomuto výročiu nám ponúkli jednu hru navyše. Tento mesiac sme boli naozaj štedro odmenení. 

PlayStation Plus
NBA 2K20

Fanúšikovia basketbalových zápasov si prídu na svoje. Hra NBA 2K20 je už 21. hrou v sérii a znovu definuje, kam sa športové simulátory dokážu dostať. S krásnou grafikou a dobrou hrateľnosťou bude NBA 2K20 dostupná od 7. júla. Hre pre požičali svoju tvár hviezdy ako Anthony Davis a Dwayne Wade.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Kto by nepoznal Laru Croft? V poradí jedenástka hra v sérii, ktorá sleduje príbeh lovkyne pokladov. Tá sa teraz zatúla na Sibír s úlohou nájsť stratené mesto. Táto edícia, ktorá vyšla na oslavu 20. výročia vydania hry (1996) obsahuje celú hru, všetky DLC ako aj novú obtiažnosť bez checkpointov, nové outfity a mnoho ďalšieho. Dostupná bude od 7. júla.

Erica

Erica je hororová príbehová hra, ktorá vás vezme do ošetrovne pre psychicky chorých. Vy ako hlavná postava rozvíjate a rozuzľujete príbeh, ktorý sa začína vraždou vášho otca a zamotáte sa aj do siete okultistickej spoločnosti. Hra vyšla len minulý rok a ak chcete, môžete si pozrieť aj našu videorecenziu na tento interaktívny film. Ericu si stiahnete rovnako od 7. júla.

XBOX Live Gold
WRC 8: World Rally Championship

Kvôli nedostatku športových podujatí nás obe konzoly zásobujú športovými hrami. Tentokrát si sadneme za volant a budeme musieť zvládať extrémne podmienky celosvetových pretekov. WRC 8 vyšlo v septembri minulého roka, vy ho však môžete mať bezplatne celý mesiac. Hra nesie aj oficiálnu World Rally Championship e-športovú licenciu.

Dunk Lords

Aj Xbox vsadil na basketbal. Ale trochu inak. V hre Dunk Lords totiž nehráte za klasických basketbalistov. Namiesto toho si vyberiete z 20 hráčov so špeciálnymi schopnosťami, špeciálnymi útokmi a zaveseniami. Hra obsahuje príbehový mód, ako aj hru pre viacerých hráčov. Dostupná bude od 16. júla do 15. augusta.

So spätnou kompatibilitou si hráči Xbox-ových hier užijú klasickú hru Saints Row 2 alebo sa vydajú na akčné dobrodružstvo s pandou Juju.

Ktoré hry zaujali vás? Dajte nám vedieť do komentárov.

Gabriel Horváth
Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.