Na predplatnom – júl 2019

Tak ako stále aj teraz Sony a Microsoft ohlásili hry pre predplatiteľov. V článku vám priblížime na aké hry budete mať počas júla nárok.

PlayStation Plus

Detroit: Become Human

Ako ďaleko zájdete, aby ste boli slobodní? (Foto: myhotposters.com)

Pôvodne sa SONY rozhodlo ponúknuť športovú hru PES 2019. Hru ale nečakane vystriedala exkluzivita, ktorá si získala mnoho fanúšikov. V hre Detroit: Become Human sa vžijete do roly troch androidov. Kara, Marcus a Connor vás počas hrania presvedčia, že nie sú len robotmi, vyrobenými na počúvanie rozkazov. Každé jedno rozhodnutie ovplyvní vývoj hry. Pôjdete pokojnou cestou, alebo ukážete tým hlúpim ľuďom, že prichádza digitálna éra a nadvláda androidov? 

Horizon Chase Turbo

Adrenalín sa valí motorom (Foto: youtube.com)

Sadnite si za volant a vyhrávajte preteky jeden za druhým. Táto hra vyšla v roku 2015 na zariadenia s iOS a Android. Pred rokom sa ale dočkala prepracovania na všetky herné konzoly. Brazílske vydavateľstvo stavilo na klasickú grafiku inšpirovanú 2D, 16-bitovými hrami.

Xbox Live Gold

Inside

Inside sa považuje za spirituálneho nástupcu hry Limbo (Foto: jeuxvideo.com)

 

Ak ste niekedy hrali hru Limbo, zaručene vás bude baviť aj hra Inside. V nej ovládate malého chlapca, ktorý rieši rôzne hádanky a snaží sa vyhnúť smrti. Vydavateľstvo Playdead v roku 2016 prinieslo túto hru na všetky platformy a nedávno sa hra dostala aj na obrazovky mobilov.

Big Crown: Showdown

Vezmite ovládače a zhadzujte kamarátov z mostov (Foto: useapotion.com)

Big Crown Showdown je párty hra, v ktorej ovládate svojho kresleného rytiera. Pozadie sa neustále pohybuje a vy sa musíte vyhýbať prekážkam a zhadzovať svojich súperov mimo mapu. Táto bláznivá zhadzovačka vás bude baviť až od 16. júla. 

Hry na Xbox 360

Preskúmajte hrad samotného Draculu (Foto: boingboing.net)

Každý mesiac ohlási Microsoft aj hry na staršiu konzolu. Tento mesiac je to Castlevania: Symphony of the Night, kde sa ako Draculov polo-upíri syn snažíte preskúmať jeho hrad po tom, čo sa znovu objavil. Hra sa od svojho predchodcu líši nelineárnym level dizajnom ako aj RPG prvkami. Druhou hrou na Xbox 360 je hra Meet the Robinsons. Wilbur Robinson skúša cestovať v čase. Jeden z dvoch strojov času mu ukradnú a on sa v snahe dostať ho späť dostane do minulosti, kde naruší časopriestor. Hra je na námety rovnomenného filmu z dielne Disney.

Microsoft ešte ponúka hru Rivals of Aether, tú sme ale predstavili v predošlom článku. Zaujalo vás niečo? Ak ste nehrali vyššie spomenuté hry, teraz to môžete napraviť. Určite neváhajte a povedzte nám napríklad ako sa vám podarilo skončiť Detroit: Become Human, alebo sa podeľte s vtipnými momentami z hrania Big Crown: Showdown.

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.