Na predplatnom – január 2020

Januárová ponuka je už dostupná (Foto: comingsoon.net)

S novým rokom prišla nová ponuka hier pre predplatiteľov. Dočkáme sa epických dobrodružstiev, ale aj vtipnej akcie pre dvoch. V článku nájdete zoznam hier na PS Plus a XBOX Live Gold.

Playstation Plus

Uncharted: Nathan Drake Collection

Pri vyslovení spojenia PS4 exkluzivita len málokomu nenapadne séria Uncharted. Hľadanie pokladov a skúmanie tajomných miest, či únik pred inými lovcami pokladov. Táto kolekcia obsahuje všetky prvé tri hry tejto série, ktoré vyšli ešte na konzole PS3 – Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake’s Deception s vylepšenou grafikou pre PS4.

Goat Simulator

Druhá januárová hra je zábavným prekvapením. Vžite sa do kože obyčajnej kozy a spôsobte toľko škody, koľko sa len dá. V tomto simulátore vlastne nejde o nič iné. Bežte po ceste, búrajte stánky s hot-dogmi a obťažujte chodcov na námestí.

XBOX Live Gold

Styx: Shards of Darkness

Styx je jediný goblin, ktorý dokáže rozprávať. Po všetkých tých dobrodružstvách by si už chcel oddýchnuť a tak sa usadí. To však netrvá dlho a Styx sa tak musí postaviť lovcom goblinov – jednotke C.A.R.N.A.G.E. Shards of Darkness je sequelom k úspešnej stealth hre Styx: Master of Shadows a rovnako ako v prvom dieli sa budete zakrádať, či klásť pasce pre nepriateľov. Hra je dostupná od 1. do 15. januára, kedy ju vystrieda nasledujúca hra.

Batman: The Telltale Series

Vezmite batarangy, dekódery a kadejaké gadgety a hurá do akcie! Po vlámaní sa do Gothamskej radnice sa Batman postupne stretáva so svojimi úhlavnými nepriateľmi. Má za úlohu vypátrať a získať kľúč s dátami, ktoré by mohli ovplyvniť nadchádzajúce voľby starostu Gothamu. Zapojte sa do akcie a ovplyvnite politické machinácie podsvetia snáď najznámejšieho mesta komiksov DC. Hra vyšla v roku 2016 z dielne Telltale Games a stiahnuť si ju budete môcť od 16. januára do 15. februára 2020.

Čo sa týka hráčov so staršími konzolami, ani na nich sa nezabudlo. V januárovej ponuke nechýba na XBOX 360 klasická bojovka Tekken 6 (dostupná od 1. 1. 2020) alebo príbehy LEGO Star Wars 2 (od 16. 1. 2020 do konca mesiaca), ktoré si môžete vychutnať aj v multiplayer móde. Obe hry sú spätne kompatibilné a môžu byť hrané aj na nových konzolách Xbox One.

Čo hovoríte na januárovú ponuku? Napíšte nám do komentárov, ktorá z hier vás zaujala najviac.

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.