Na predplatnom – január 2020

Januárová ponuka je už dostupná (Foto: comingsoon.net)

S novým rokom prišla nová ponuka hier pre predplatiteľov. Dočkáme sa epických dobrodružstiev, ale aj vtipnej akcie pre dvoch. V článku nájdete zoznam hier na PS Plus a XBOX Live Gold.

Playstation Plus

Uncharted: Nathan Drake Collection

Pri vyslovení spojenia PS4 exkluzivita len málokomu nenapadne séria Uncharted. Hľadanie pokladov a skúmanie tajomných miest, či únik pred inými lovcami pokladov. Táto kolekcia obsahuje všetky prvé tri hry tejto série, ktoré vyšli ešte na konzole PS3 – Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake’s Deception s vylepšenou grafikou pre PS4.

Goat Simulator

Druhá januárová hra je zábavným prekvapením. Vžite sa do kože obyčajnej kozy a spôsobte toľko škody, koľko sa len dá. V tomto simulátore vlastne nejde o nič iné. Bežte po ceste, búrajte stánky s hot-dogmi a obťažujte chodcov na námestí.

XBOX Live Gold

Styx: Shards of Darkness

Styx je jediný goblin, ktorý dokáže rozprávať. Po všetkých tých dobrodružstvách by si už chcel oddýchnuť a tak sa usadí. To však netrvá dlho a Styx sa tak musí postaviť lovcom goblinov – jednotke C.A.R.N.A.G.E. Shards of Darkness je sequelom k úspešnej stealth hre Styx: Master of Shadows a rovnako ako v prvom dieli sa budete zakrádať, či klásť pasce pre nepriateľov. Hra je dostupná od 1. do 15. januára, kedy ju vystrieda nasledujúca hra.

Batman: The Telltale Series

Vezmite batarangy, dekódery a kadejaké gadgety a hurá do akcie! Po vlámaní sa do Gothamskej radnice sa Batman postupne stretáva so svojimi úhlavnými nepriateľmi. Má za úlohu vypátrať a získať kľúč s dátami, ktoré by mohli ovplyvniť nadchádzajúce voľby starostu Gothamu. Zapojte sa do akcie a ovplyvnite politické machinácie podsvetia snáď najznámejšieho mesta komiksov DC. Hra vyšla v roku 2016 z dielne Telltale Games a stiahnuť si ju budete môcť od 16. januára do 15. februára 2020.

Čo sa týka hráčov so staršími konzolami, ani na nich sa nezabudlo. V januárovej ponuke nechýba na XBOX 360 klasická bojovka Tekken 6 (dostupná od 1. 1. 2020) alebo príbehy LEGO Star Wars 2 (od 16. 1. 2020 do konca mesiaca), ktoré si môžete vychutnať aj v multiplayer móde. Obe hry sú spätne kompatibilné a môžu byť hrané aj na nových konzolách Xbox One.

Čo hovoríte na januárovú ponuku? Napíšte nám do komentárov, ktorá z hier vás zaujala najviac.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.