Na predplatnom – január 2019

Januárové hry si už môžete stiahnuť a vychutnať (Foto: comingsoon.net)

Sony a Microsoft nám prajú Nový rok s dobrými hrami. V januárovej ponuke nájdete zimné športy, strieľačky a mnoho ďalších.

XBOX LIVE GOLD:

Microsoft stavil na klasiku. Hra Celeste je arkádová skákačka, kde so svojou postavou musíte prejsť určitými levelmi. Nevyhnete sa ľadovcom, niečomu, čo vyzerá ako zlé obláčiky dymu, a podobným prekážkam. Preskáčte na koniec hry bez toho aby ste skončili napichnutí niekde v podzemí.

Pomôžte hlavnej postave preskákať na koniec hry (Foto: youtube.com)

WRC asi poznáte. Predplatitelia XBOX Live Gold si v januári môžu zahrať túto adrenalínovú pretekársku hru, konkrétne WRC 6 FIA World Rally Championship. Sadnite do auta a uháňajte s blatom o preteky vo vyše 10 etapách. Ak vás hra nudí samého, vyskúšajte si aj lokálny split screen mód, v ktorom sa môžete pretekať s niekym vedľa vás a porovnávať si čas.

Zažite cross besnenie na autách s WRC 6 (Foto: uk.gamesplanet.com)

Ak chcete hrať niečo staršie, na vašej konzole bude sprístupnená aj Lara Croft: Guardian of Light alebo Far Cry 2, ktoré si vďaka spätnej kompatibilite zahráte aj na XBOX One.

Playstation Plus:

Ako lavína sa môžete rútiť dolu svahom na lyžiach, snowboarde, alebo vezmete svoj wingsuit a skočíte z hory. Hra Steep, ktorá je momentálne hlavnou hrou pre vaše PS4 konzoly, obsahuje otvorený svet, kde si môžete zimu priviesť do vašich obývačiek a vyskúšať takmer každý zimný šport.

Keď nejdeme my ku snehu, sneh musí prísť k nám (Foto: humblebundle.com)

Druhou veľkou hrou je RPG s názvom Portal Knights. Skúmajte neznámy svet. Buď sám, alebo si zavolajte kamarátov a o objavovanie sa podeľte s nimi. Vyberte si postavy a hurá do akcie!

Vezmite partiu a vyrazte za dobrodružstvom (Foto: dlcompare.com)

Okrem týchto dvoch hier, SONY má pre vás aj hry na PS3 (Zone of the Enders HD Collection a Amplitude) alebo na PS Vita (Fallen Legion: Flames of Rebellion a Super Mutant Alien Assault).

Okrem hier zadarmo, obe služby obsahujú aj možnosť hrania online multiplayer, úložisko na cloude a ďalšie, miestami obrovské zľavy na hry. Na čo čakáte? Zapnite konzolu a sťahujte. 🙂

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.