Na predplatnom – január 2019

Januárové hry si už môžete stiahnuť a vychutnať (Foto: comingsoon.net)

Sony a Microsoft nám prajú Nový rok s dobrými hrami. V januárovej ponuke nájdete zimné športy, strieľačky a mnoho ďalších.

XBOX LIVE GOLD:

Microsoft stavil na klasiku. Hra Celeste je arkádová skákačka, kde so svojou postavou musíte prejsť určitými levelmi. Nevyhnete sa ľadovcom, niečomu, čo vyzerá ako zlé obláčiky dymu, a podobným prekážkam. Preskáčte na koniec hry bez toho aby ste skončili napichnutí niekde v podzemí.

Pomôžte hlavnej postave preskákať na koniec hry (Foto: youtube.com)

WRC asi poznáte. Predplatitelia XBOX Live Gold si v januári môžu zahrať túto adrenalínovú pretekársku hru, konkrétne WRC 6 FIA World Rally Championship. Sadnite do auta a uháňajte s blatom o preteky vo vyše 10 etapách. Ak vás hra nudí samého, vyskúšajte si aj lokálny split screen mód, v ktorom sa môžete pretekať s niekym vedľa vás a porovnávať si čas.

Zažite cross besnenie na autách s WRC 6 (Foto: uk.gamesplanet.com)

Ak chcete hrať niečo staršie, na vašej konzole bude sprístupnená aj Lara Croft: Guardian of Light alebo Far Cry 2, ktoré si vďaka spätnej kompatibilite zahráte aj na XBOX One.

Playstation Plus:

Ako lavína sa môžete rútiť dolu svahom na lyžiach, snowboarde, alebo vezmete svoj wingsuit a skočíte z hory. Hra Steep, ktorá je momentálne hlavnou hrou pre vaše PS4 konzoly, obsahuje otvorený svet, kde si môžete zimu priviesť do vašich obývačiek a vyskúšať takmer každý zimný šport.

Keď nejdeme my ku snehu, sneh musí prísť k nám (Foto: humblebundle.com)

Druhou veľkou hrou je RPG s názvom Portal Knights. Skúmajte neznámy svet. Buď sám, alebo si zavolajte kamarátov a o objavovanie sa podeľte s nimi. Vyberte si postavy a hurá do akcie!

Vezmite partiu a vyrazte za dobrodružstvom (Foto: dlcompare.com)

Okrem týchto dvoch hier, SONY má pre vás aj hry na PS3 (Zone of the Enders HD Collection a Amplitude) alebo na PS Vita (Fallen Legion: Flames of Rebellion a Super Mutant Alien Assault).

Okrem hier zadarmo, obe služby obsahujú aj možnosť hrania online multiplayer, úložisko na cloude a ďalšie, miestami obrovské zľavy na hry. Na čo čakáte? Zapnite konzolu a sťahujte. 🙂

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.