Na predplatnom – február 2020

Už onedlho nás čaká ďalšia dávka dobrodružstva (Foto: comingsoon.net)

Po januárovej bláznivej demolačke na nás čaká ďalšia nádielka hier. Vo februári sa konzoloví predplatitelia môžu tešiť na ďalšie dobrodružstvá a športové podujatia.

PlayStation Plus

BioShock: The Collection

BioShock sa odohráva niekedy v roku 1960. Hráč sprevádza hlavného hrdinu Jacka po tom, čo jeho lietadlo padne do oceánu. Dostane sa tak do Rapture – mesta pod vodou, ktoré malo byť pekným, izolovaným, utopickým miestom. Samozrejme nič nejde tak ako má a vy sa z Rapture snažíte dostať a prebojovať sa cez nepriateľov nadopovaných látkou, ktorá prepožičiava superschopnosti. BioShock: The Collection obsahuje remaster klasického BioShocku, BioShock 2, BioShock Infinite a všetky single player add-ony k týmto hrám. Dostupné budú od 4. februára.

The Sims 4

Druhou hrou pre predplatiteľov je simulátor života. Vytvorte si simíkov, starajte sa o nich, založte si rodiny, pracujte, nechajte sa uniesť mimozemšťanmi a nakoniec odíďte z tohto sveta. A vráťte sa ako upír, alebo niečo. Sims 4 v interakcii so susedom nepozná hranice. POZOR! Hra Sims 4 z vás neurobí charizmatického človeka, ani nie je návodom na na život. Zabavte sa.

Firewall Zero Hour

Prekvapením je ďalšia hra navyše. Táto strieľačka z prvej osoby vás vtiahne ešte viac, keď si na hlavu nasadíte VR headset a zapnete hru s niekým zo zoznamu priateľov. Firewall Zero Hour je hra dizajnovaná presne na VR. Vyšla koncom augusta 2018 no 4. februára začína ďalšia sezóna. Možno aj preto sa SONY rozhodlo darovať nám túto VR akciu.

XBOX Live Gold

TT Isle of Man

Isle of Man TT (Tourist Trophy) je každoročne organizovaný pretek motocyklov, odohrávajúci sa na prelome mája a júna na ostrove medzi Anglickom a Írskom. Ak patríte k nadšencom hlučných strojov, adrenalínu alebo pachu spálených gúm a oleja, táto hra je pre vás ako stvorená. Stiahnuť si ju budete môcť celý mesiac.

Call of Cthulhu

Kto nepozná Lovecrafta, ruku hore! Klamete. Táto polo open-world RPG hra sa inšpirovala rovnomenným hororrovým príbehom od H. P. Lovecrafta. Využívajúc strach a psychologický teror, hra ponúka survival a stealth priebeh, počas ktorého máte ako detektív vyšetriť prípady. Táto hra bude dostupná až v polovici februára do polovice marca.

Okrem tohto výberu sú samozrejme dostupné aj hry pre používateľov starších konzol. Na vašom Xbox 360 vás tento mesiac čaká najprv Fable Heroes (dostupná od 1. do 15. februára) a neskôr aj vesmírna strieľačka Star Wars: Battlefront (od 16. februára do konca mesiaca). Všetky hry sú dostupné zadarmo a iba s aktívnym predplatným služieb PS Plus a Xbox Live Gold. Ktorú z nich budete hrať ako prvú?

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.