Na predplatnom – december 2019

Posledný mesiac v roku je za dverami a rovnako tak aj hry, ktoré nám budú spríjemňovať večery.  Nie je nič lepšie ako si po vydatnom jedle sadnúť, zapnúť konzolu a hrať.

PlayStation Plus

Titanfall 2

V decembri sa prenesiete do budúcnosti, kde bude možné bojovať v robotickom exoskelete. Jack Cooper sa po smrti svojho mentora spojí s jeho exoskeletom a spolu bojujú proti megakorporácii, ktorá má vypustiť superzbraň a zničiť jeho domovskú planétu. Hra Titanfall 2 vyšla v roku 2016 pod záštitou Electronic Arts. Hra bude dostupná od utorka, 3. decembra.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame

Z názvu Monster Energy Supercross je známe, že ide o oficiálne licencovanú hru Monster Energy. Za adrenalínom tak nemusíte chodiť ďaleko, keďže hra bude rovnako dostupná už v utorok, 3. decembra. Nájdete v nej ikonické trate Monster Energy Supercrossu, známe tváre a možnosť vytvoriť si vlastnú trať, ktorú môžete otestovať s kamarátmi.

XBOX Live Gold

Insane Robots

Hru Insane Robots hodnotia herné portály ako jednu z najlepších indie hier tejto generácie. V tejto šialenej digitálnej “kartovej” hre bojujete o víťazstvo v móde jeden na jedného alebo v náhodne generovanej aréne. Ak máte radi takéto kartové bojovky, toto je pre vás to pravé.

Jurassic World Evolution

Od robotov do praveku. Minuloročná hra od Frontier Developments vám ponúkne vybudovať si svoj vlastný zábavný park s dinosaurami. V hre ich je vyše 40 druhov, ktorých gény môžete miešať a predstavovať tak nové druhy s novými schopnosťami a črtami. Veď, čo sa môže stať?

Rovnako aj pre hráčov staršej konzoly má Microsoft hernú nádielku. Od nedele (1. decembra) si môžete stiahnuť a zahrať Disneyho Toy Story 3. Tá bude dostupná do 15. decembra a na ňu priamo nadväzuje hra Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD, ktorá bude pre vás pripravená do konca roka.

Tešíte sa? Ktorú hru si zahráte ako prvú? Napíšte nám do komentárov.

Najnovšie články od Gabriel Horváth (zobraziť všetky)

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.