Na predplatnom – august 2020

Nachádzame sa na prelome mesiacov a s tým prichádza ďalšia ponuka pre predplatiteľov. Pozrime sa, čo si zahráme v auguste.

PlayStation Plus
Call of Duty: Modern Warfare

V druhej polovici leta nás SONY vezme na front. Počas zásahu v Afganistane si hlavného hrdinu, Josepha Allena, všimne generál Shepherd a naverbuje ho do elitnej zásahovej jednotky Task Force 141. Neskôr je Allen vyslaný do Ruska, kde v utajení pracuje pre CIA. Prežite akciou nabitý single player scenár, ktorý vás zavedie do celého sveta.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout je šialenou multiplayer zábavou, ktorá vychádza z TV relácií ako Takeshiho hrad, Ninja Warrior a Wipeout. V nej sa stretne 60 ľudí, ktorí budú zdolávať prekážky a snažiť sa nebyť trafení valiacou sa loptou, či inoým objektom. Hra vychádza 4. augusta 2020 avšak pre predplatiteľov PS Plus bude prístupná zadarmo.

XBOX LIVE GOLD
Portal Knights

V tejto hre, ktorá sa veľmi príhodne podobá na Minecraft budete bojovať s príšerami, stavať budovy, vyrábať zbrane a hľadať portály, ktoré vás dovedú k záverečnému bossovi. Hra vyšla v roku 2016 a ponúka singleplayer príbeh rovnako ako multiplayer pre 4 hráčov.

Override: Mech City Brawl

Akčná videohra na spôsob filmu Real Steel. Ovládajte svojho robota zničte nepriateľov, všetko v pohodlí vašej gaučovej súpravy. Vylepšujte útoky robotov a skúste prežiť online alebo co-op hru pre štyroch hráčov.

Samozrejme ako každý mesiac, aj teraz Microsoft myslí na staršie konzoly. V auguste si hráči XBOX 360 budú môcť stiahnuť pretekársku hru MX Unleashed (1.-15. august) a strieľačku Red Faction II (16.-31. august). Všetky hry budú dostupné len s aktívnym predplatným a po pridaní do knižnice si ich môžete stiahnuť kedykoľvek.

Gabriel Horváth

Knihy, komiksy, filmy, spoločenské hry a figúrky. Toto všetko zbieram a pohľad na moju poličku úprimne bolí. Kvôli nedostatku miesta. Ak totiž mám na výber medzi hrami, alebo komiksami, poličku neriešim. Možno by mi pomohla TARDIS...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.